Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 18:43. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Färg & tapeter

6328 resultat
(6750 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Närbild av en betongyta med sprickor och slitage
    Komar
    Fototapet KOMAR Pure Concrete Abstrakt 400x250cm P744-VD4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Världskarta i betongstil
    Komar
    Fototapet KOMAR concrete world städer 500x250cm P039-VD5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Färgsprutpistol för applicering av färg
    Wagner
    Färgsprutsmunstycke Vector Pro 4 Finger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Säck med järnoxid rödbrun, 25 kg
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Järnoxidrödbrun 25KG
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 147,80 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tapet med marintema som sjöstjärnor, koraller och snäckor
    Komar
    Fototapet KOMAR Deep Delight 5 delar 250x500cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tapet med afrikanskt djurmotiv, inklusive lejon, giraff och elefanter.
    Rasch
    Fototapet RASCH Nowo Savann brun 300x424cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3895,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 306,21 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Illustration av en afrikansk savann med elefanter, giraff och lejon
    Rasch
    Fototapet RASCH Nowo Savann brun 300x424cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3895,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 306,21 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Wagner färgsprutpistol med färgbehållare
    Wagner
    Färgspruta WAGNER Finish Control 3500 & Can Adapter
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 8799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Färgspruta med vagn och sprutpistol
    Wagner
    Färgspruta WAGNER Power Painter 90 Extra HEA
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 12699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Säck titandioxid, 25 kilogram
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Titanoxid 25KG
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 14995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 599,80 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • NYHET
    Sladdlös limpistol med orange munstycke från Worx
    Worx
    Limpistol WORX batteri WX045.9
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 365,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Färgroller med plasthandtag
    Lackroller skum 11cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två vita färgrullar med bruna ränder
    Hornbach
    Lasyrroller HORNBACH Lasutec reserv 2x5cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två färgrollers med randigt mönster för målningsarbeten
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH Topflor liten färgroller 2-pack 10cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två vita färgrollers med röda och blå ränder
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH Textan 2-pack 10cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Pensel med trähandtag och FSC-sigill
    Hornbach
    Skolpensel HORNBACH böjd 25mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med lugg
    Hornbach
    Lasyrroller HORNBACH LasuTec mikrofiber dubbeltjock 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två färgrullar med randigt mönster
    Hornbach
    Lasyrroller HORNBACH LasuTec mikrofiber 2-pack 10cm
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med ränder
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH Topflor liten dubbeltjock 12cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Platt pensel med plasthandtag och en bredd på 50 millimeter
    Hornbach
    Rostskyddspensel HORNBACH 50mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 63,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Profi skyddsmatta för utomhus- och inomhusbruk för målning, tapetsering och andra hantverksarbeten, 3,5 x 1 meter
    Täckfilt 180g/m² 1x3,5m
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,71 kr per m²
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med plasthandtag och rullskydd
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH Bluefelt 6cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Lasyrroller HORNBACH LasuTec soft touch handtag 5,4cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag från Hornbach
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH 10cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH 12cm
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Utdragbart teleskopskaft av metall och plast för målarverktyg.
    wolfcraft
    Teleskopskaft WOLFCRAFT för slipplatta
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Doseringsflaska med en kapacitet på 800 ml och ett svart lock
    Pattfield
    PATTFIELD Extrabehållare 800 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Rulle med byggfilt
    Täckfilt 270g/m² 1x10m
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 21 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 15,90 kr per m²
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Casco Multi Tech monteringslimpatron
    CASCO
    Lim & fogmassa CASCO Multitech ljusgrå 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 563,33 kr per l
    Vid köp av 6 st:
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 450,00 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Casco Multi Tech limpatron
    CASCO
    Lim & fogmassa CASCO Multitech mörkt trä 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 563,33 kr per l
    Vid köp av 6 st:
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 450,00 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Casco Multi Tech monteringslim patron
    CASCO
    Lim & fogmassa CASCO Multitech ljusträ 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 563,33 kr per l
    Vid köp av 6 st:
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 450,00 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Sika MonoTop 110 QuickFix reparationsbruk 5 kg säck
    Sika
    Reparationsbruk SIKA Monotop 110 quickfix snabbhärdande 5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 33,80 kr per kg
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Närbild av en vägg med stenimitation.
    A.S. Création
    Papperstapet A.S. CRÉATION stonewall 6924-12
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 37,36 kr per m²
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Dammskyddsdörr set med dragkedja, folie och tejp
    wolfcraft
    Dammskyddsdörr WOLFCRAFT Set Tape & Zip Door 2,5x2,5m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Filterinsats med maskinskärm för bevattningssystem
    Magnum by Graco
    Extern Filterinsats för Magnum A 100 Pro Plus med meschbredd 100
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Filterinsats med maskinskärm för bevattningssystem
    Magnum by Graco
    Extern Filterinsats för Magnum A 100 Pro Plus med meschbredd 60
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Färg & tapeter"

Populärt sortiment inom kategorin "Färg & tapeter"

upp