Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 05:30. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach | Brytbar väggfärg

 
 
3 resultat
(9 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    Hink med väggfärg, matt, innehåll 10 liter, från Hornbach
    3 varianter
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 7 matt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 64,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Hink med vägg- och takfärg, 10 liter, Hornbach Logo
    3 varianter
    Hornbach
    Vägg- & takfärg Plus HORNBACH 3 helmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Hink med väggfärg, innehåll 10 liter
    3 varianter
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 20 halvmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Brytbar väggfärg"

Dina projekt inom "Brytbar väggfärg"

upp