Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 05:32. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Effekt- & strukturfärg

 
 
5 resultat
(7 varianter)
Hoppa över produktlista
  • NYHET
    Hink med 10 kilogram Hornbach strukturfärg för fasader, väderbeständig strukturputs, helmatt
    2 varianter
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH helmatt vit 10kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Strukturgrund matt vit 5 liter hink för inomhus och utomhus räcker till cirka 35 kvadratmeter.
    2 varianter
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Strukturfärg i hink, lämplig för användning inomhus och utomhus
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH inne och ute 20kg
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 769,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 38,45 kr per kg
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Service

    Färgbrytningsservice

    Färgbrytningsservice på HORNBACH – Vi blandar din favoritkulör utan extra kostnad! Väggfärger, lacker, lasyrer och mycket mer i brutna kulörer! Med HORNBACHs färgbrytningsservice kan du bryta mer än 35 olika produkter ...mer

  • Hink strukturfärg för inom- och utomhusbruk
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH inne och ute 10kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,90 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Primer för strukturfärg, 10 liters hink
    Hornbach
    Strukturgrundfärg HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar

Kategorier inom samma överkategori

Dina projekt inom "Effekt- & strukturfärg"

upp