Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-04 klockan 17:57. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Svart | Inredning & bilder

 
 
636 resultat
(987 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Dörrmatta med köksinskription
    MD-Entree
    Köksmatta Cook & Wash Kitchen svart 50x150cm
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gummimatta med noppstruktur
    Dörrmatta gummi Nopper 40x60cm
    Genomsnittligt betyg: 1.5 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart förvaringskorg av plast
    Nordiska Plast
    Plastlåda NORDISKA PLAST Store It 5L svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tips & råd

    Så monterar du skjutdörrar

    Bor du litet och vill spara plats eller vill du kanske ha en unik design med hjälp av skjutdörrar i ditt hem? Denna guide innehåller tips och råd kring hur du monterar skjutdörrar, vad som är bra att tänka på och hur din ...mer

  • Svart sittsäck av sammet
    2 varianter
    Sitting Point
    Sittsäck SITTING POINT Beanbag Fluffy L ca 120L svart 70x90cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 959,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ljusslinga med upphängning
    Hasta
    Gardinglid på lina HASTA svart 3,4m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 58,53 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förvaringslåda i tyg med handtag
    Förvaringslåda textil svart 28x28x28cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Akrylfärgsset med fem tuber à 100 ml
    The Wall
    Akrylfärgset 5-delars vit, röd, guld, silver, svart 100ml
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 151,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 302,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fotoram med passepartout, 30 x 40 cm
    The Wall
    Plastram THE WALL svart 30x40cm
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 78,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Giotto Decor Textile textilmarkörer, 12 stycken
    GIOTTO
    Tuschpennor GIOTTO Dekor textil 12-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fyra svarta rektangulära rörpluggar
    INDUSTRIAL
    Whiteboardmagnet INDUSTRIAL svart 55x22,5mm 4-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 23,75 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Inspiration

    Space Tech

    Med blicken riktad mot stjärnorna och hjärtat fyllt av teknologisk nyfikenhet förvandlar Space Tech ditt hem till en futuristisk oas.

  • Leksakstruck med pall och Hornbach-logotyp
    Fanshop
    Byggsats HORNBACH gaffeltruck
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Anslutningsstycke av plast med fyra öglor
    Koppling för gummimattor svart
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vägghylla för montering på väggen
    The Wall
    Tavellist THE WALL 115cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Inspiration

    Neo Classic

    Den här inredningstrenden är en blinkning till det förflutna – men i en modern tolkning. Fokus ligger på att skapa en inbjudande och varm känsla. Mörkare färger kombineras med krämvita toner och mjuka material som tillsa ...mer

  • Dekorativ kudde med motiv av videospelskontroll
    SoleVito
    Matta Gaming Controller 100x100cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Keramikmugg med BMW-logga och garagetryck
    Nostalgic-Art
    Mugg NOSTALGIC ART BMW garage
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart, rektangulär, sammanlåsande golvmatta av skum
    Golvskyddsmatta svart 63x63cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 81,29 kr per m²
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Dubbel rullgardin med horisontella ränder för fönsterdekoration och ljusreglering
    7 varianter
    Hasta
    Rullgardin HASTA Day & Night svart 80cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 459,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg elfenbenssvart, 200 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON nr331 ivory svart 24 200ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg elfenbenssvart i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 331 svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart trådram med fyra bilder fästa med klädnypor
    Anslagstavla med träklämmor 57x38cm
    Genomsnittligt betyg: 3.1 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg Noir d''Ivoire i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS ivory black 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning med halkskydd för golvmattor
    Strip Anti-slip remsa 25x130mm 16st
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fotoram, 30x40 centimeter
    6 varianter
    Träram Oslo svart plexiglas 29,7x42cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Stilleben med vinfat, vinflaskor, glas och druvor
    Glastavla Wine Glastavlaes 30x80cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 365,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Parkeringsskylt för Mercedes-Benz
    Nostalgic-Art
    Plåtskylt NOSTALGIC ART Mercedes Parking 20x30cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tofs av snöre för dekoration av gardiner
    Hasta
    Silkestofs HASTA Black
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lamparm för väggmontering
    Hasta
    Returböj HASTA Alex svart 20x20cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dörrmatta med gummikant
    Entrématta Velura svart 40x60cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardinstång med ändstycke i form av en kub
    DB
    Gardinstång DB Austin svart 16/19mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 98,33 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg elfenbenssvart 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria Acrylic 331 svart 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardinring med klämma för att fästa gardiner
    Hasta
    Ring HASTA med nypa svart Ø25/31mm 10-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardinstångshållare av metall
    Hasta
    Väggfäste HASTA svart 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Motsvarar 19,50 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart skolfärg i en 500-milliliters flaska för barn och skola
    The Wall
    Barnfärg Tempera svart 500ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 42,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 84,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Inredning & bilder"

Populärt sortiment inom kategorin "Inredning & bilder"

upp