Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 08:51. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Konstnärsmaterial

409 resultat
Hoppa över produktlista
  • Winsor & Newton Winton oljefärg i en 37 ml tub, färg Bränd Umbra
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 76 (03) brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Herdins Hobby Colour hobbyfärg i gult
    Hobbyfärg HERDINS Gul 104 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS raw sienna 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS medium yellow 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg kadmiumgul medium nyans, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 120 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hobbyfärg mörkbrun i en glasbehållare med vitt lock.
    Hobbyfärg HERDINS Mörkbrun 107 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hobby Colour färg, mörkblå
    Hobbyfärg HERDINS Mörkblå 115 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg kadmiumcitron, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 87 (07) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg kromgrön nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 145 (11) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, permanent mellangrön, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 484 grön 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS cobalt blue hue 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akrylfärg i tub från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS silver 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg kadmiumröd nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 95 (05) röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Sex neonpennor från Winsor & Newton i olika färger
    WINSOR & NEWTON
    Neonmarker WN set 6
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub med silverfärgad akrylfärg, 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg silver 200ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 61,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 305,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sex Winsor Newton Brushmarker-pennor i olika färger
    WINSOR & NEWTON
    Brushmarker WN 6 rich tones
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 125,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bomullsduk 80x80 cm
    WINSOR & NEWTON
    Canvas målarduk WINSOR & NEWTON Deep Edge 80x80cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 275,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Lefranc Bourgeois Gel för integrering av material för collage
    Lefranc Bourgeois
    Gel blank LEFRANC BOURGEOIS 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 62,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 516,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub med röd akrylfärg, 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg primaire-röd 200ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färg för barn och skola, 500 ml, grön affischfärg
    The Wall
    Barnfärg Tempera grön 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 42,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 84,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg preussisk blå i en tub på 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 538 (33) blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tub Winsor & Newton Winton oljefärg Permanent Rose
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 502 (49) rosa 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Payne''s grå 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 465 (32) grå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg koppar i tub om 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 214 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub Winsor & Newton Galeria akrylfärg Vermilion nyans 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 682 röd 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Conté à Paris Mjukt suddgummi
    WINSOR & NEWTON
    Doppgummi bli-packer
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg koboltblå nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 179 (15) blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Tub Winsor & Newton Galeria akrylfärg kadmiumgul blek nyans 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 114 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, titanvit, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 644 (40) vit 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg lampsvart i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 337 (25) svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Herdins Hobby Colour färgbehållare för dekorationer inomhus
    Hobbyfärg HERDINS Guld 133 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor and Newton Foundation akvarellpenselset, tre penslar
    WINSOR & NEWTON
    Penselset WINSOR&NEWTON Foundation vattenf. SH 3 -pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton akrylmålningsblock, format 17,8 x 25,4 cm, med gult färgprov
    WINSOR & NEWTON
    Akrylblock WINSOR&NEWTON Galeria 300g 18x25cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins hobbyfärg i en glasbehållare
    Hobbyfärg HERDINS Julröd 102 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Studio Collection set med sex skissstift
    WINSOR & NEWTON
    Skiss Pennor WINSOR & NEWTON mix I plåtask 6-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, Alizarin Crimson, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 468 röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar

Kategorier inom samma överkategori

Populärt sortiment inom kategorin "Konstnärsmaterial"

Ytterligare kategorier inom "Konstnärsmaterial"

upp