Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 09:21. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Konstnärsmaterial

409 resultat
Hoppa över produktlista
  • Tub akrylfärg citrongul 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg citrongul 200ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton Oljefärg Permanent Green Light i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 483 (48) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Tub Winsor & Newton Galeria akrylfärg citrongul 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 346 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Process Cyan, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 535 blå 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Studio Collection grafitpennor, set med sex stycken
    WINSOR & NEWTON
    Grafitpennor WINSOR & NEWTON mix I plåtask 6-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 415 (77) vit 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Kobolt violett nyans i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 194 (16) lila 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Foundation akvarellpenselset med tre penslar
    WINSOR & NEWTON
    Penselset WINSOR&NEWTON Foundation vattenf. SH 3 -pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Scarlet Lake, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 603 (38) röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Tub Winton oljefärg kadmiumgul nyans 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 109 (09) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Studio Collection set med tolv grafitpennor
    WINSOR & NEWTON
    Grafitpennor WINSOR & NEWTON mix I plåtask 12-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, kulör Vermillion
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 682 (42) röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i röd färg
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS red vermilion 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg dioxazine purple, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 229 (47) lila 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Heroldins Hobbyfärg i glasbehållare
    Hobbyfärg HERDINS Mörkgrön 110 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton Oljefärg Kromgul nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 149 (13) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tub Winton oljefärg Permanent Geranium Lake, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 480 röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärgsset med sex tuber
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria set 6x60ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Akrylfärgstub indisk gul från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS indian yellow 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois gel för integrering av material i en tub
    Lefranc Bourgeois
    Gel matt LEFRANC BOURGEOIS 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 625,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning Conte à Paris naturligt kol med fem stycken
    WINSOR & NEWTON
    Ritkol 5-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Närbild av en duk med färg applicerad
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 90 (04) 37ml orange
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg ljusröd, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 362 (27) röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor Newton Winton oljefärg zinkvit, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 748 (45) vit 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tub Winton oljefärg kadmiumgul ljus från Winsor & Newton
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 119 (08) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Processgul i 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 537 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgprov med färggradient från ljust till mörkt
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 676 (41) brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Studio Collection färgpenna med tjock kärna, 12 stycken i en förpackning
    WINSOR & NEWTON
    Färg Pennor WINSOR & NEWTON mix I plåtask 12-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med hobbyfärg för inomhusbruk
    Hobbyfärg HERDINS Vinröd 103 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, smaragdgrön, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 241 (18) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Viridian nyans, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 696 (43) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Indisk röd, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 317 (23) röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Giotto Turbo Soft Brush-pennor, 10-pack
    GIOTTO
    Tuschpennor GIOTTO Turbo Soft Brush blandade färger 10-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg magenta, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 380 (28) lila 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tub violet akrylfärg från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS blue purple 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton pastellpapper, A4-format, 24 ark, 160 gram per kvadratmeter
    WINSOR & NEWTON
    Skissblock WINSOR & NEWTON pastel A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 175,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populärt sortiment inom kategorin "Konstnärsmaterial"

Ytterligare kategorier inom "Konstnärsmaterial"

upp