Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 10:14. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Konstnärsmaterial

409 resultat
Hoppa över produktlista
  • Liquitex Basics akrylpapper A5, 12 ark, canvasstruktur
    WINSOR & NEWTON
    Akrylblock Liquitex A5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hobby Colour färgburk för dekorationsmålning
    Hobbyfärg HERDINS Silver 134 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg, Transparentgul, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 653 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Permanent Crimson Lake, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 478 (17) röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Förpackning med fem ritkol, 4 mm
    WINSOR & NEWTON
    Ritkol bli-packer 5-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, citrongul, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 346 (26) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Herdins Hobby Colour Färg för dekoration inomhus
    Hobbyfärg HERDINS Blå 113 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • GIOTTO Turbo Soft Brush filtpennor, 6-pack
    GIOTTO
    Tuschpennor GIOTTO Turbo Soft Brush Fluo blandade färger 6-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton skissblock med finelinerpenna
    WINSOR & NEWTON
    Skissblock WINSOR & NEWTON 80G 54P 16:9 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 145,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton skissblock 16:9 med finelinerpenna
    WINSOR & NEWTON
    Skissblock WINSOR & NEWTON 80G 54P 16:9 M
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg rå sienna, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 552 (34) brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor Newton Fineliner Set med 0.3 millimeter linjebredd, fem stycken
    WINSOR & NEWTON
    Fineliner WINSOR & NEWTON svart 0.3 x5 set
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor Newton finelinerset med fem pennor, linjebredd 0.8
    WINSOR & NEWTON
    Fineliner WINSOR & NEWTON svart 0.8 x5 set
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar

Kategorier inom samma överkategori

Populärt sortiment inom kategorin "Konstnärsmaterial"

Ytterligare kategorier inom "Konstnärsmaterial"

upp