Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 06:45. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Konstnärsmaterial

409 resultat
Hoppa över produktlista
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg kadmiumröd mörk, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 104 röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2135,14 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Hookers grönt, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 311 grön 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg på tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 232 blå 120ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, kromoxidgrön, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 459 (31) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton oljepappersblock A3, med linnedukstruktur, 230 g/m²
    WINSOR & NEWTON
    Oljemålningsblock WINSOR&NEWTON 230 A3 10S
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois Gouachefärgset med pensel, 5 gånger 20 ml
    Lefranc Bourgeois
    Gouachefärger LEFRANC BOURGEOIS inkl. pensel 5x20ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Saftgrön, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 599 grön 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Permanent Magenta, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 488 röd 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg permanent ljusgrön, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 483 grön 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS alizarine carmine 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois målarduk av bomull, storlek 6P
    Lefranc Bourgeois
    Canvas pannå LEFRANC BOURGEOIS 24x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akrylfärg guld i en 200 ml tub
    The Wall
    Akrylfärg guld 200ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 61,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 305,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artists'' Glanslack i en 75 ml flaska
    WINSOR & NEWTON
    Artistst Gloss Varnish WINSOR&NEWTON 75ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Studio Collection färgpennor, 24 stycken i set
    WINSOR & NEWTON
    Färg Pennor WINSOR & NEWTON mix I plåtask 24-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit skolfärg i en 500-millilitersbehållare för barn och skola
    The Wall
    Barnfärg Tempera vit 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 42,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 84,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS primary blue 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor och Newton Cotman akvarellfärgsset med tolv halvpannor och pensel
    WINSOR & NEWTON
    Akvarellfärg WINSOR&NEWTON set Cotman Pocketbox Plus
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg ultramarin, tub 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 660 blå 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, vit för blandningar
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS mixing white 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub smaragdgrön akrylfärg av märket Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS viridian 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träledad hand som visar segertecknet
    The Wall
    Modellhand i trä 30cm
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 35 Recensioner.
    pris — 176,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liquitex Basics akrylfärgsset med olika färgtoner i tuber
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg Basics set 6x22ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 977,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, citrongul, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 346 gul 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor and Newton Galeria akrylfärg Payne''s Grey, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 465 grå 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg gulockra, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 744 (44) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Artisan Vattenblandbar oljefärg Permanent Rose, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 502 rosa 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Permanent rosa, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 502 röd 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hobby Colour färg i behållare
    Hobbyfärg HERDINS Svart 118 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 840,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg permanent ljusgrön, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 483 grön 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Permanent Grön Mörk, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 482 grön 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flera Brushmarker-pennor från Winsor and Newton i olika färger
    WINSOR & NEWTON
    Brushmarker WN 6 mid tones
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 125,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Fransk ultramarin i en 37-milliliters tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 263 (21) blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg magenta, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 533 lila 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Winsor Blue, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 706 blå 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg bränd sienna opak, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 077 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En uppsättning Winsor Newton Promarkers i olika nyanser.
    WINSOR & NEWTON
    Promarker WN 6 mid tones
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populärt sortiment inom kategorin "Konstnärsmaterial"

Ytterligare kategorier inom "Konstnärsmaterial"

upp