Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 07:15. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Konstnärsmaterial

409 resultat
Hoppa över produktlista
  • Tub Winsor & Newton Galeria akrylfärg, vinröd
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 075 lila 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Olika metalliska markörer från Winsor & Newton.
    WINSOR & NEWTON
    Metallicmarker WN set 6
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton ritpappersblock för pastellkritor, A3-format
    WINSOR & NEWTON
    Skissblock WINSOR & NEWTON pastel A3
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Permanent Magenta, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 488 lila 120ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg kadmiumröd ljus, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 100 röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2135,14 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg Noir de Mars från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS mars black 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg citron
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS lemon yellow 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förvaringslåda med dragkedja och prickmönster
    Förvaring för presentpapper grå 15x90x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Koboltblå nyans, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 179 blå 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg kadmiumröd nyans, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 095 röd 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg bränd Siena, 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg bränd sienna 200ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor and Newton Winton oljefärg Phthalo blå, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 516 (30) blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg Kadmiumgul djup nyans i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 115 gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg i tub om 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 257 (20) rosa 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg kadmiumgul djup nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 115 (46) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg elfenbenssvart, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 331 (24) svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg i rå umbra, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 554 (35) brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Akrylfärgstub från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS gold 80ml
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Siena natur, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 552 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, Grönjord, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 637 (39) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Set med sex Winsor & Newton Promarkers
    WINSOR & NEWTON
    Pastellfärger ProMarker WN 6
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • The Wall Art oljefärgsset med tolv färger i tuber
    The Wall
    Oljefärg THEWALL set 12-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 61,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 423,61 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, cinnobernyans, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 682 röd 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, färgton Flake White, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 242 vit 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg kadmiumröd djup nyans i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 98 (06) röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Tub med akrylfärg från Lefranc Bourgeois i karminrött
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS carmine red 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Målarduk 13 x 18 cm, lämplig för tempera, gouache, akrylfärger och oljefärger
    The Wall
    Canvas pannå THE WALL 100% bomull 13x18cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 10,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sortiment av Winsor Newton ProMARKER-pennor i olika färger
    WINSOR & NEWTON
    Promarker WN 12+1 Manga Expansion pack 1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 265,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Lampsvart, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 337 svart 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Foundation akvarellpenselset, fyra stycken
    WINSOR & NEWTON
    Penselset WINSOR&NEWTON Foundation vattenf. SH 4 -pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 64,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg, färg Indian Red, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 317 röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Set med sex Winsor & Newton Promarkers i olika färger
    WINSOR & NEWTON
    Promarker WN 6 rich tones
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Tub med koboltblå akrylfärg 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg koboltblå 200ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flera Winsor & Newton Promarker pennor i olika färger
    WINSOR & NEWTON
    Promarker WN 6 vibrant tones
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Grön Guld, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 294 guld 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ritpapper Winsor & Newton A3, 220 gram per kvadratmeter, block med 25 ark
    WINSOR & NEWTON
    Skissblock WINSOR&NEWTON Drawing 220g/m² A3 25 blad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 264,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populärt sortiment inom kategorin "Konstnärsmaterial"

Ytterligare kategorier inom "Konstnärsmaterial"

upp