Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 08:11. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Konstnärsmaterial

409 resultat
Hoppa över produktlista
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, silver, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 617 silver 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 741,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor and Newton Galeria akrylfärg Winsor Violet, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 728 blå 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Röd barn- och skolfärg i 500 ml behållare
    The Wall
    Barnfärg Tempera röd 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 42,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 84,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor Newton markerpapper A3, 50 ark, 75 g/m²
    WINSOR & NEWTON
    Konstnärsblock marker blödningsfritt A3 50-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, violett dioxazin, tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS dioxazine violet 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit bärplatta för distanser
    Lefranc Bourgeois
    Palett LEFRANC BOURGEOIS 11,5x24cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liquitex Basics akrylpapper, A4-format, 12 ark
    WINSOR & NEWTON
    Akrylblock Liquitex A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg orange gul, 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg orangegul 200ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub Winsor & Newton Galeria akrylfärg, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 434 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ask med 24 oljepastellkritor
    The Wall
    Oljekritor THEWALL set 24-pack
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 36,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska med blå barnskolfärg 500 ml
    The Wall
    Barnfärg Tempera blå 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 42,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 84,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg cinnoberröd 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg cinnoberröd 200ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan Vattenblandbar oljefärg Ftaloblå (röd nyans) 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 514 blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg Mars Black, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 386 svart 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg av märket Lefranc Bourgeois, nyans röd
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS bright red 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub med akrylfärg savgrön, 200 milliliter
    The Wall
    Akrylfärg saftgrön 200ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS van dyck brown 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Art Masking Fluid i 75 ml flaska
    WINSOR & NEWTON
    Art masking fluid WINSOR&NEWTON 75ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Rödbrun färg applicerad
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 095 röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton oljepapper A4, 10 ark, 230 g/m², canvasstruktur
    WINSOR & NEWTON
    Oljemålningsblock WINSOR&NEWTON 230 A4 10S
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 126,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, ljus färg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS light green 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, processmagenta, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 533 röd 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gul skolbarnsfärg i 500 ml behållare
    The Wall
    Barnfärg Tempera gul 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 42,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 84,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärgset med sex tuber à 21 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Intro Set 6st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Process Cyan, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 535 blå 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Permanent Rose, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 502 rosa 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, kulör cerulean blue, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 138 (10) blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, bränd sienna, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 74 (02) brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg på tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS phthalocyanine blue 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg i tub, nyans Neapelgul
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 422 (29) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Foundation akvarellpenselset med tre runda syntetiska penslar
    WINSOR & NEWTON
    Penselset WINSOR&NEWTON Foundation vattenf. SH 3 -pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, mellangrön, i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS medium green 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor Newton Winton oljefärg Sap Green, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 599 (37) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg rå sienna opak, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 553 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flera Winsor & Newton Brushmarker-pennor på rad.
    WINSOR & NEWTON
    Brushmarker WN 12 vibrant
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg i en 37 ml tub, färg Bränd Umbra
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 76 (03) brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar

Kategorier inom samma överkategori

Populärt sortiment inom kategorin "Konstnärsmaterial"

Ytterligare kategorier inom "Konstnärsmaterial"

upp