Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-30 klockan 23:08. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Kakel & klinker

3364 resultat
(3414 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Akkit sugkopp med manometer
    Akkit
    Pumpsuglyft AKKIT för kakel och klinker upp till 130 kg inkl. tryckmätare för exakt vakuumkontroll
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 4 st:
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Grå betongliknande platta
    Klinker keramik HOMEtek Grey grå matt 60x60 cm rektifierad 25968
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 23 Recensioner.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 473,76 kr per Paket
    Vid köp av 36 Paket:
    pris — 296,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 426,24 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Stavkomponent i plast i stavform
    List Cafe vit blank 2x15cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativ sten för trädgården
    Klimex
    Hörnväggtegel KLIMEX Nevada hörn Sahara crème
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 359,60 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fogpistol för patroner
    RAUTNER
    Fogpistol RAUTNER skelett
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Makita batteridriven fogpistol
    Makita
    Fogpistol MAKITA DCG180Z 18V
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Golvsockel
    Duri
    Kakellist DURI vit 55x2400mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 82,92 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kakelmönster i stenutseende med ådring
    Klinker brun blank polerad Princess brown marmoroptik 60x120x0,7 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 861,84 kr per Paket
    Vid köp av 30 Paket:
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 775,44 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Grå golvplatta med stenmönster
    MIRAVA
    Klinker MIRAVA Madrid light grey grå 60x60x0,95 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 366,12 kr per Paket
    Vid köp av 48 Paket:
    pris — 305,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 329,40 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Vit bild
    Kakel vit blank keramik 15x15 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 276,21 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fogbreddsmätare av metall med handtag
    Haromac
    Plattlyft HAROMAC max 30kg 40-60cm
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 60 Recensioner.
    pris — 252,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Detaljvy av en aluminiumprofilremsa
    U-Profil U-Profil rostfri borstad ändprofil för glasblock 1m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mapei MapeLevel EasyWDG System kakelutjämningssystem i hink
    Mapei
    MapeLevel Nivelleringssystem MAPEI EasyWDG Set 2 mm 8100401
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika Ceram 920 folielimpatron
    Sika
    Skarvlim SIKA SikaCeram-920 foil bond 300ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 430,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikmatta med stendekor och långsträckta, glänsande element
    Mosaik glas med natursten XCM MV798 29,8x33,8 cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1277,23 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Bostik Logo, Bostik Proseal tvåkomponent Del B, cementbaserat skarv- och folielim för tätskikt, 5 kilograms hink.
    Bostik
    Folie- och skarvlim BOSTIK Proseal 2k Part B 5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 129,80 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akkit Nivelleringssystem för plattor Startpaket 1,5 mm fog
    Akkit
    Nivåsystem med vridcylinder AKKIT 1,5 mm fogavstånd 50 vridcylindrar med integrerat repskydd och 100 gängade klämmor
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädekorationselement för inomhusbruk
    Klinker brun matt Bosco red oak träoptik 20x120x0,7 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 670,08 kr per Paket
    Vid köp av 36 Paket:
    pris — 314,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 602,88 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fyrkantigt golvbrunn i metall med rund sil
    Golvbrunnsil TEBO u/u mässing blank 200 mm höjd 6 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Murarsnöre på spole
    Murarsnöre TEBO orange 160mx1mm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 39,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå glänsande keramisk platta
    Kakel Rural forest grönblå blank 7,5x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 345,51 kr per Paket
    Vid köp av 60 Paket:
    pris — 314,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 310,86 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Jape Mögelspray för inomhusbruk
    JAPE
    Mögel-Fri JAPE inne direkt 0,5l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 138,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta med kvadratiska element av sten och glas
    Mosaik glas med natursten XCM M790 30x30 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1322,22 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tom bild
    Klinker Blanco vit blank 60x60x0,9 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 538,92 kr per Paket
    Vid köp av 48 Paket:
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 484,92 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Förpackning Akkit nivelleringssystem kilar, 250 stycken, 1,5 millimeter
    Akkit
    Nivådistans AKKIT Two Level 1,5 mm 250 styck
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 0,92 kr per st
    Vid köp av 12 Paket:
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 0,88 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fyrkantig mosaikplatta för vägg- och golvbeläggning
    MIRAVA
    Mosaik keramik HBW001 vit blank 30x32,8 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 59,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 612,14 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Beige golvplatta med lätt struktur
    Klinker Montreal sand beige matt 59,7x119,7x0,8cm
    Genomsnittligt betyg: 1.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 570,57 kr per Paket
    Vid köp av 36 Paket:
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 513,37 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Akkit Patronspets, 5 stycken
    Akkit
    Patronmunstycke AKKIT 735 5-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 7,80 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träimitation klinker med träådring
    Klinker Bosco 15x100 greige matt 10mm träoptik
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 453,87 kr per Paket
    Vid köp av 36 Paket:
    pris — 332,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 408,36 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Kakel med matt yta
    Klinker Metallique koppar matt 60x60x0,95 cm rektifierad
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 579,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 833,76 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplattor med kvadratiska element
    Mosaik svart matt Norden Oxid 30x30 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 1639,18 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fyrkantigt duschgolvbrunn av rostfritt stål med slitsmönster
    Golvbrunnssil Stockolm Lux svart 200x200mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta med marmorlook
    Mosaik Luxor beige polerad 30x30 cm 405465
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1399,00 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Klinkerprov i stenlook för inom- och utomhusbruk
    Klinker grå matt Ground 60x60x0,9 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 545,76 kr per Paket
    Vid köp av 32 Paket:
    pris — 341,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 491,04 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Kakelskärare med bord och sågblad
    Norton Clipper
    Kapmaskin NORTON Clipper TR202 900W
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 6995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Mosaikplatta med stenutseende och glaselement
    Mosaik glas med natursten XCM MC609 30x30 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 12 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1988,89 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras

Kategorier inom samma överkategori

Populärt sortiment inom kategorin "Kakel & klinker"

upp