Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-04 klockan 19:01. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

3M

4911 resultat
Hoppa över produktlista
  • Jordningsklämma med krok
    3M
    Skarvklämma NEMIQ 1.5-2.5mm2 (awg 16-12) brun 100st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 9,49 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Enkel strömtjuv för elektriska anslutningar
    3M
    Skarvklämma NEMIQ 2.5-4mm2 (awg 12-10) gul 100st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 11,59 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • 3M Temflex 175 isoleringstejp, 19 mm x 20 m, flamskyddad
    3M
    Eltejp TEMFLEX 19X20 T1745 Vinyl Svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2,60 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Kabellinda med 25 meters kabellängd och Schneider Electric-logotyp.
    Schneider Electric
    Kabelvinda SCHNEIDER ELECTRIC omvänd 25+3m IP44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 728,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hörselskyddskåpor
    Hörselkåpa Peltor™ Optime™ 2A
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 266,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gula Peltor X4A hörselkåpor
    Hörselkåpa Peltor™ Optime™ 1A
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 192,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hörselkåpa med öronproppar
    Bygelpropp Ear Caps
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 64,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Strömtjuv med snabbkoppling
    3M
    Honkontakt NEMIQ för flatstift 1.5-2.5mm2 blå 50st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 10,78 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grenuttag för elektriska ledningar
    3M
    Skarvklämma NEMIQ 0.5-1.0mm2 (awg 22-16) röd 100st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 589,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 5,89 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hörselskydd med bygel och gula proppar
    Bygelpropp Caboflex
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 83,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • 3M Logo kabelkontakt
    3M
    Skarvklämma NEMIQ 3-ledare 0.5-1.5mm2 idc 50st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 439,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 8,78 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Strömtjuv för elektriska kabelanslutningar
    3M
    Honkontakt NEMIQ för flatstift 0.5-1.5mm2 röd 50st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 7,58 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Översikt över ljust laminatgolv med trästruktur
    Vinylmatta Trä vero 300cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 447,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bandmått med en längd på tre meter
    Rullmåttband med stoppfunktion 3 m
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pax logotyp på en badrumsfläkt
    Pax
    Badrumsfläkt PAX Calima vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Passad badrumsfläkt för väggmontering
    Pax
    Badrumsfläkt PAX Passad 30 vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Passat-fläkt för badrum
    Pax
    Badrumsfläkt PAX Passad 31 vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Badrumsfläkt från PAX
    Pax
    Badrumsfläkt PAX Passad 00 vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Takshingel av bitumen för takbeläggning
    Mataki
    Shingel MATAKI Nordic svart 3m²/pkt
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 158,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 474,00 kr per Paket
    Vid köp av 42 Paket:
    pris — 142,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 426,00 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdsstrålkastare med jordspett och kabel
    Bolthi
    Skymningssensor BOLTHI Connect IP67
    Genomsnittligt betyg: 1.8 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit klädkrok för väggmontering
    form&style
    Enkelkrok FORM & STYLE Strip självhäftande rund vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grenuttagskub med kontakt och kabel
    QLink
    Grenuttag Q-LINK 5-vägs
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Toalettpappershållare av metall för väggmontering
    form&style
    Toalettpappershållare FORM & STYLE Strip rund vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Garderobslist med tre krokar för väggmontering
    form&style
    Trippelkrok vit matt självhäftande
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • LED-vägglampa med rörelsesdetektor och magnetisk fastsättning
    Briloner
    Vägglampa BRILONER 2,5W 100lm uppladdningsbar självhäftande
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Grå sidomarkis för skydd mot sol och vind
    Halvkassettmarkis Vernazza 5x3m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 11499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Blommande prydnadsbuske med gula blommor i trädgården framför bostadshus.
    OMNIA GARDEN
    Hybridforsythia OMNIA GARDEN Forsythia × intermedia 'Lynwood'
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2432,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Väggkrok av metall för montering på vägg
    form&style
    Krok FORM & STYLE självhäftande rund svart
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbel väggkrok av metall
    form&style
    Kroklist FORM & STYLE självhäftande 2 krokar rund svart
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Husnummer 4 av plast
    Habo
    Siffra 4 HABO A2 rostfri 50 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 53,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metallvinkel med fästhål
    Montageset till rumsavdelare lamell akustikpanel Saragossa ek
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vinkelbeslag av metall med fästhål
    Montageset till rumsavdelare lamell akustikpanel svart
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Närbild av tvättställsskåp med handdukshållare
    form&style
    Handdukshållare FORM&STYLE svart matt metall självhäftande
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Husnummer bokstav C av metall
    Habo
    Husbokstav C HABO A2 rostfri 50mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 53,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Detalj av badrumsskåp med handdukshållare
    form&style
    Handdukshållare FORM&STYLE rostfritt stål matt metall självhäftande
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart handdukshängare för väggmontering
    Beslagsboden
    Handdukskrok BESLAGSBODEN design mini svart matt rostfritt kantig BB1082
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 38,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp