Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 18:20. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

782 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    HORNBACH Trägrund V trägrundfärg vit, 10 liters hink för utomhusbruk
    Hornbach
    Trägrund V HORNBACH vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 859,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 85,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastons ONE sprayburk med vit, matt färg
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 9010 matt vit 400ml
    Genomsnittligt betyg: 2.4 av 5 stjärnor. 17 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hink trägrund V vattenbaserad för utomhusbruk 2,5 liter med Hornbach Logo
    Hornbach
    Trägrund V HORNBACH vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 131,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    En burk Hornbach vattenbaserad trägrund för utomhusbruk, lämplig som väderbeständig grundfärg för träytor.
    Hornbach
    Trägrund V HORNBACH vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kallpressad linolja från Fixor by Nitor i femlitersbehållare för träimpregnering
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR rå kallpressda 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 579,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 115,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Paraffinolja för skärbrädor och trädetaljer, 250 ml
    Paraffinolja HERDINS 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 356,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskyddslack burk, matt lack, 750 ml
    Hornbach
    Metallskyddslack HORNBACH 3i1 40 halvblank svart 250ml
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 516,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskyddslackburk med färgexempel
    Hornbach
    Metallskyddsfärg HORNBACH 3i1 40 halvblank svart 750ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Selection matt väggfärg i nyansen Alhambrapärlor med metallhandtag.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Alhambrapärlor 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Traditional Window lackfärg för fönster och dörrar i en burk
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Traditional window vit 1l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liberon Shellack Patina träförädling för alla träslag
    Liberon
    Schellackpolityr LIBERON fransk 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 636,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink för träfasader
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Grå 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Plastdunk med silikatbinder från Hornbach, grundfärg och förtunning för silikatfärg, förstärkande för inomhus och utomhusbruk.
    Hornbach
    Silkatbinder HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Plastdunk med silikatbinder från Hornbach, grundfärg och förtunning för silikatfärg, förstärkande för inomhus och utomhusbruk.
    Hornbach
    Silikatbinder HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 42,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS mahognybrun 300 ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS svartbrun 300 ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins interiörlasyr 1 liter burk
    Interiörlasyr Aqua mörkbrun 325 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 329,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Mastons One klarlack glans i sprayburk
    Maston
    Sprayfärg MASTON One klarlack glans 400ml
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 12 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston One klarlack matt sprayburk
    Maston
    Sprayfärg MASTON One klarlack Matt 400ml
    Genomsnittligt betyg: 3.2 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS mörkbrun 300 ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörk valnöt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herol Vaxolja trävaxolja, 500 ml burk
    Vaxolja HERDINS 500ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 458,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master Träprimer Inomhus för trä i hink
    Nordsjö
    Primer NORDSJÖ Master Wood 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 259,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Transparent Exterior trälasyr i hink
    Nordsjö
    Fasadlasyr NORDSJÖ Tinova Transparent Exterior bc 2,325L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 236,13 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova UV Super Terrace olja för terrass och möbler i en burk
    Nordsjö
    NORDSJÖ Tinova Uv Super Terrace Bc 2,325 l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 141,51 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Nordsjö Tinova Traditional Primer Exterior
    Nordsjö
    Primer NORDSJÖ Tinova Traditional Primer Exterior vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 459,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 183,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color färgburk med texten Guld
    StyleColor
    Effektlack HORNBACH StyleColor guld 375ml
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 424,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins lackbets, silvergrå, 275 ml
    Lackbets HERDINS aqua 600 antikvit 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Lackbets Aqua, Silvergrå, 275 ml burk
    Lackbets HERDINS aqua 622 teak 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston Hammer metallfärg i sprayburk med färgexempel
    Maston
    Sprayfärg MASTON metall hammer glatt svart 400ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 297,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston guldsprayburk med färgprov
    Maston
    Sprayfärg MASTON dekor effekt gold 400ml
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 297,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med färdigblandad effektputs i betonglook, 10 kilogram
    StyleColor
    Betongeffektputs STYLECOLOR färdigbruten greige 10kg
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 479,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 47,90 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Katrin Classic handduksrulle S, utan kärna
    Handtorkrulle KATRIN Classic S 116m/rl
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 37,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Vid köp av 12 Rulle:
    pris — 33,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston sprayburk One vit RAL 9010 glans
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 9010 glans vit 400ml
    Genomsnittligt betyg: 1.5 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bosch kapskiva diameter 125 millimeter för allmänna ändamål
    BOSCH Tillbehör
    Diamantkapskiva BOSCH Standard for Universal Ø 125x22,23mm X-LOCK-fäste
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston Radiatorfärg sprayburk för element
    Maston
    Sprayfärg MASTON element vit glans 400ml
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 19 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp