Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 19:16. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

784 resultat
Hoppa över produktlista
  • Herdins Lackbets Aqua, Silvergrå, 275 ml burk
    Lackbets HERDINS aqua 622 teak 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Katrin Classic handduksrulle S, utan kärna
    Handtorkrulle KATRIN Classic S 116m/rl
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 37,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Vid köp av 12 Rulle:
    pris — 33,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Murtex Hydro Primer hink för puts och betong
    Nordsjö
    Fasadgrund NORDSJÖ Murtex Hydro Primer 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 153,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kallpressad linolja från Fixor by Nitor i femlitersbehållare för träimpregnering
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR rå kallpressda 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 579,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 115,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Murtex Hydro Primer för puts och betong i en hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Hydro Primer 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 479,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 191,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color Metalleffektfärg roséguld, 2,5 liter
    StyleColor
    Metalleffektfärg STYLECOLOR roséguld 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 278,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med grå betongeffektputs med 10 kilograms innehåll för 12 kvadratmeter
    StyleColor
    Betongeffektputs STYLE COLOR färdigbruten grå 10kg
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 479,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 47,90 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Metallskyddslack, burk med 250 ml innehåll
    Hornbach
    Metallskyddslack HORNBACH 3i1 70 blank svart 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 516,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk metallskyddsfärg 3-i-1 för grundfärg, rostskydd och topplack
    Hornbach
    Metallskyddsfärg HORNBACH 3i1 glanslack svart 750ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Information om användningen av återvunnet material vid tillverkning av hinkar
    Hornbach
    Strukturgrundfärg HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • NordSjö Tinova Traditional Window lackfärg i en burk
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Traditional window vit 2,5l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Traditional Tixett Transparent Exterior Träskydd burk
    Nordsjö
    Oljefasadfärg NORDSJÖ Traditional Tixett 0,9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 221,11 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med antikvax Liberon Black Bison
    Liberon
    Antikvax LIBERON pasta mörk ek 150ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 926,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Transparent Exteriör trävårdsburk
    Nordsjö
    Oljefasadfärg NORDSJÖ Traditional Tixett 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,11 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Traditional Tixett Transparent Exterior träskydd i hink
    Nordsjö
    Oljefasadfärg NORDSJÖ Traditional Tixett 2,25L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 190,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Järnoxid svart färgpigment i burk med 400 gram innehåll
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Järnoxidsvart 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 538,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg, svart, glansgrad 40 halvblank, 2,5 liter, för cirka 32 kvadratmeter, vattenbaserad, 12 års skydd, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 155,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins interiörlasyr i en 1 liters burk
    Interiörlasyr HERDINS Aqua 300 vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 329,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, svart, halvblank, vattenbaserad, 1 liter, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Lackbets Aqua, Silvergrå, 275 ml
    Lackbets HERDINS aqua 611 silvergrå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, svart, halvblank, 10 liter, vattenbaserad, väderbeständig, upp till 12 års långtidsskydd.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg, svart, 5 liter, halvblank, glansgrad 40, vattenbaserad utomhusfärg, 12 års långtidsskydd, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Burk Herdins oljebets med ett innehåll på 275 ml
    Oljebets HERDINS svart 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Style Color Natural Elements lerfärg i pastellbrun Balance.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Balans 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Natural Elements lerfärg i färgen förhoppning salviagrön för väggmålning
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Förhoppning 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Liberon hårdvaxolja
    Liberon
    Hårdvaxolja LIBERON svart 250ML
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1076,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liberon Spirit träbets för mörk ek i behållare
    Liberon
    Spritbets LIBERON mörk ek 250ML
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 209,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 836,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston One klarlack sprayburk
    Maston
    Sprayfärg MASTON One klarlack Satin 400ml
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Teakolja 250 ml för användning inomhus
    Teakolja HERDINS inomhus 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 276,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston Hammer metallfärg sprayburk
    Maston
    Sprayfärg MASTON metall hammer glatt vit 400ml
    Genomsnittligt betyg: 1.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 297,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston sprayburk med rosteffekt
    Maston
    Sprayfärg MASTON rost effekt 400ml
    Genomsnittligt betyg: 3.2 av 5 stjärnor. 15 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 297,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS grafitsvart 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskyddslack i färgbehållare med färgprov
    Hornbach
    Metallskyddslack HORNBACH 3i1 40 halvblank 750ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med möbellack Teknos Aqua Futura 5
    Teknos
    Snickerifärg TEKNOS Futura Aqua 5 Bas 1 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 554,44 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Aqua Futura 5 lackburk för trä och metall med Mix symbol
    Teknos
    Snickerifärg TEKNOS Futura Aqua 5 Bas 1 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 470,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Aqua Futura 40 lackburk för trä och metall
    Teknos
    Lackfärg TEKNOS Futura Aqua 40 Bas 1 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 479,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 532,22 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp