Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 20:25. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

782 resultat
Hoppa över produktlista
  • Kromoxidgrön färgpigment i en plastförpackning om 400 gram
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Kromoxidgrön 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 997,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Järnoxid rött färgpigment i hink, 400 gram
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Järnoxidrött 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 647,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med antikvax Liberon Black Bison
    Liberon
    Antikvax LIBERON pasta mellanljus ek 150ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 926,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Synteko Re-Cover Underhållsolja i en 1-litersflaska
    Duri
    Underhållsolja DURI recover 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 369,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hagmans Spärrgrund i en burk
    Hagmans
    Spärrgrund HAGMANS 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 259,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins oljebets ljusgrå, 275 ml burk
    Oljebets HERDINS Ljusgrå 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med StyleColor klarlack för kritfärg med matt yta för trämöbler
    StyleColor
    Klarlack kritfärg StyleColor matt 375ml
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 27 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 397,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En hink med 10 liter strukturprimer för inomhus- och utomhusbruk från Hornbach.
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    En femlitershink med vit strukturgrundfärg för inomhus- och utomhusbruk med Hornbach logotyp
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fixor linolja, kallpressad, i en 1-liters flaska
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR rå 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Linolja kallpressad i 5-liters behållare
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR rå 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 409,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 81,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Burk Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Glädje Joy gammalrosa för väggmålning inomhus.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Glädje 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Insikt Insight misty grey.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Insikt 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teakolja för utomhusbruk i metallhink
    Hornbach
    Teakolja HORNBACH 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 185,33 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Teakolja för utomhusbruk i metallhink
    Hornbach
    Teakolja HORNBACH 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 143,60 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Färghink Träfasad träfasadfärg
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Grå 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liberon Spirit betsburk, mörk ek
    Liberon
    Spritbets LIBERON rökt ek 250ML
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 209,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 836,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liberon Hårdvaxolja för träytor i en burk
    Liberon
    Hårdvaxolja LIBERON svart 750ML
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 758,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk cement och golvfärg med reptåliga och slitstarka egenskaper inklusive Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Cement- & golvfärg HORNBACH silvergrå 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 147,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Libéron Finishing Oil klarlack burk
    Liberon
    Träolja LIBERON Finishing Oil clear matt 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 996,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färg för träfasader i en hink
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 279,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink träfasad med landskapsmotiv
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Svart 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färg för träfasader i en hink
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 279,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgburk för träfasad
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Röd 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liberon Hårdvaxolja för trägolv och möbler
    Liberon
    Hårdvaxolja LIBERON neutral 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 758,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Liberon hårdvaxolja för dekorativ behandling av trägolv och möbler
    Liberon
    Hårdvaxolja LIBERON neutral 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1076,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    HORNBACH djupgrund för porösa underlag i en plastdunk för användning inomhus och utomhus.
    Hornbach
    Djupgrund HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    HORNBACH djupgrund för porösa underlag i en plastdunk för användning inomhus och utomhus.
    Hornbach
    Djupgrund HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 49,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS teak 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink Teknos Nordica Eko för fasader
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg oxidröd 2,7L Bas 5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 295,93 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Interiörlasyr, 1 liters burk
    Interiörlasyr Aqua svart 318 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 329,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Maston sprayburk med gentianblå RAL 5010 färg
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 5010 satin enzian 400ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS ebenholtzsvart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS vit 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS ljusbrun 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS ljus valnöt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
upp