Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 21:25. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

782 resultat
Hoppa över produktlista
  • Teknos Aqua Futura 5 färgburk för trä och metall
    Teknos
    Snickerifärg TEKNOS Futura Aqua 5 Bas 1 0,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 797,78 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Teknos Aqua Futura 20 färgburk för trä och metall
    Teknos
    Lackfärg TEKNOS Futura Aqua 20 Bas 1 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 432,96 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Aqua Futura 20 lackburk för trä och metall
    Teknos
    Lackfärg TEKNOS Futura Aqua 20 Bas 1 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 479,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 532,22 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med gyllene möbelmetallicfärg från Rust-Oleum
    Metallicfärg RUST-OLEUM Möbelfärg guld 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 665,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink Teknos Nordica Eko för fasader
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg oxidröd 2,7L Bas 5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 295,93 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS ebenholtzsvart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS vit 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS ljusbrun 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS ljus valnöt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS körsbär 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Glittertillsats guld för väggfärg
    StyleColor
    Effektfärg StyleColor Glitter guld 40g
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2975,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Glittertillsats Flerfärgad för väggfärg
    StyleColor
    Effektfärg StyleColor Glitter multi 40g
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2975,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston Antirost primer sprayburk
    Maston
    Rostskydd MASTON grundfärg spray röd 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spray med plastprimer från Maston
    Maston
    Sprayfärg MASTON plastprimer 400ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 272,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston One primerspray, vit, matt
    Maston
    Sprayfärg MASTON One grundfärg vit 400ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 14 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastons One primerspray grå matt i en burk.
    Maston
    Sprayfärg MASTON One grundfärg grå 400ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston aluminium och galvaniserad metallprimer i burk
    Maston
    Sprayfärg MASTON grundfärg metall zink aluminiumminium 400ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 247,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sprayburk med rostskyddsgrundfärg
    Maston
    Rostskydd MASTON grundfärg spray grå 400ml
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastron Metallic färgspray i svart
    Maston
    Sprayfärg MASTON metallic svart 400ml
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Traditional Premium Träolja burk
    Nordsjö
    Ädelträolja NORDSJÖ Tinova Traditional Premium Wood Oil 1 l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk PU Elementfärg V från Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH Elementfärg halvblank RAL 9010 tonad vit 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 155,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 206,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kakelmatta med naturstenar
    Mosaik natursten XKF 004M 31,5x31,5 cm beige/svart/röd/gul
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Herdins lackbets, silver, 275 ml burk
    Lackbets HERDINS aqua 604 järnvitriol 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Aqua Futura 90 lackburk för trä och metall
    Teknos
    Lackfärg TEKNOS Futura Aqua 90 bas 1 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 479,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 532,22 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk PU Elementfärg V från Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH Elementfärg halvblank RAL 9010 tonad vit 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.7 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Woodex Primer träprimer i hink
    Teknos
    Primer TEKNOS Woodex Primer Clear 0,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 358,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Betslack Aqua, burk med 500 ml innehåll
    Betslack HERDINS aqua blank 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 478,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Betslack träförädling i 500 ml förpackning
    Betslack HERDINS blank 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 538,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med oljebets från Herdins, 275 ml
    Oljebets HERDINS 902 mahogny 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med StyleColor klarlack för kritfärg med matt yta för trämöbler
    StyleColor
    Klarlack kritfärg StyleColor matt 375ml
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 27 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 397,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Transparent Exterior trälasyr i hink
    Nordsjö
    Fasadlasyr NORDSJÖ Tinova Transparent Exterior 362 black & brown 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Transparent Exterior fasadfärg burk
    Nordsjö
    Fasadlasyr NORDSJÖ Tinova Transparent Exterior bc 0,93L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 246,24 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En hink med 10 liter strukturprimer för inomhus- och utomhusbruk från Hornbach.
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    En femlitershink med vit strukturgrundfärg för inomhus- och utomhusbruk med Hornbach logotyp
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Järnvitriol med silverbets för upp till 10 liter
    Järnvitriol HERDINS med silverbets
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 363,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rust-Oleum möbelvax i en burk
    Möbelvax mörk 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 747,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp