Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 22:14. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

782 resultat
Hoppa över produktlista
  • En burk Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Insikt Insight misty grey.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Insikt 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rust-Oleum möbelvax i en burk
    Möbelvax mörk 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 747,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallhäftprimer i en burk på 250 ml från Hornbach
    Hornbach
    Metallgrund HORNBACH 250ml
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 636,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metall Haftgrund primer i burk från Hornbach
    Hornbach
    Metallgrund HORNBACH 750ml
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Naturstensmosaik
    Mosaik natursten CIOT30/1513 30,5x30,5 cm Beige/Cotto
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 956,99 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikmatta av natursten med avlånga stenar i olika gråtoner och vitt.
    Mosaik natursten BRICK 1125 30,5x32,2 cm beige/grå/vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1010,20 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplatta av stengods, kvadratiskt arrangerad
    Mosaik natursten XQM 100 L 30,5x30,5 cm beige/grå
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1000,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplatta med oregelbundna former av travertin
    Mosaik natursten CIOT 30-13 30,5x30,5 cm beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 956,99 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fyrkantig mosaikplatta av natursten
    Mosaik natursten MOS 32/2012 30,5x30,5 cm pastellbeige/grå
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1064,52 kr per m²
    Vid köp av 5 st:
    pris — 88,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 956,45 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • StyleColor kritfärg för väggar och möbler med vintage utseende i burk
    StyleColor
    Kritfärg StyleColor plum 375ml
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 397,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor kritfärg för väggar och möbler med vintage utseende i burk
    StyleColor
    Kritfärg StyleColor blue jeans 375ml
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 397,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träkiosk med belysning, mat och dryck, bredvid en cykel
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3 m² set 304 obehandlad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 41120,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Försäljningsstånd av trä med fällbara diskar i trädgårdsmiljö.
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3 m² set 305 obehandlad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 41920,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träförsäljningsstånd med dekorationer utomhus
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3 m² set 304 doppimpregnerad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47970,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med försäljningsstånd, dekorerat med ljusslingor i en trädgårdsmiljö
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3 m² set 305 doppimpregnerad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 48980,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med fällbara diskar
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3 m² set 305 doppimpregnerad brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 48980,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Försäljningsstånd i trä med nedfälld disk
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3 m² set 304 doppimpregnerad brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47970,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med serveringsfönster
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3 m² set 305 doppimpregnerad grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 48980,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träkiosk med nedfällbar disk
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3 m² set 304 doppimpregnerad grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47970,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hink träfasadfärg
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Terra 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 279,80 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Färg för träfasader i en hink
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Ljusröd 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Liberon Träbets för möbler och träarbeten, UV-beständig och gulnar inte
    Liberon
    Träbets LIBERON mellanbrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 756,00 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Liberon Bänkskiveolja för kök och badrum
    Liberon
    Köksbänksolja LIBERON transparent 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 716,00 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Liberon Panel och trä dekorationsfärgburk för väggar, tak och träarbeten
    Liberon
    Panel & tak LIBERON vit 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 505,33 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Grillstuga i trä med tak av bitumentakspån
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca set 104 8,3m² obehandlad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43310,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit lusthus med svart tak och öppna fönsterluckor
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Biancaset 105 8,3m² vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 77233,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träbets för möbler och träarbeten från Libéron
    Liberon
    Träbets LIBERON mahogany
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 756,00 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit träpaviljong med öppen disk och svart tak
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Biancaset 104 8,3m² vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdsutgång i trä med tak och utlämningsfönster
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca set 104 8,3m² doppimpregnerad grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 61623,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träbar med fällbord och tak
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca set 105 8,3m² doppimpregnerad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 63452,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdspaviljong i trä med tak och fönsterluckor
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca set 105 8,3m² doppimpregnerad brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 63452,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träpaviljong med tak och lucka
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca set 104 8,3m² doppimpregnerad brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 61623,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdsbar i trä med tak och försäljningslucka
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca set 104 8,3m² doppimpregnerad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 61623,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdspaviljong i trä med tak och fällbara diskar
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca set 105 8,3m² obehandlad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44575,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med utfällbara fönsterluckor och bitumentak
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca set 105 8,3m² doppimpregnerad grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 63452,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • StyleColor kritfärg för väggar och möbler med vintage utseende i burk
    StyleColor
    Kritfärg StyleColor light grey 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 372,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp