Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 23:01. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

784 resultat
Hoppa över produktlista
  • Mosaikplatta av natursten
    Mosaik marmor naturstenskross Rosso Verona 30,5x30,5 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 645,05 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • NYHET
    En hink HORNBACH Träfärg Plus 2,5 liter för utomhusbruk med långvarigt väderskydd.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta av natursten, kvadratiskt arrangerad
    Mosaik Random marmor natursten 30,5x30,5 cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1387,10 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplatta av marmor
    Mosaik natursten MOS 32/2909 30,5x30,5 cm brun
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1709,68 kr per m²
    Vid köp av 5 st:
    pris — 142,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1537,53 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metallskyddslack 3 i 1 burk
    Hornbach
    Metallskyddslack HORNBACH 3i1 glanslack 70 vit 250ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 516,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk metallskyddslack 3 i 1 från Hornbach
    Hornbach
    Metallskyddsfärg HORNBACH 3i1 glanslack vit 750ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color Selection matt väggfärg i nyansen Asiens soldränkta fält i en hink med bärhandtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Asiens soldränkta fält 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Selection väggfärg matt i hink, nyans Tidal Rhythm 35
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Tidevarvens gång 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En färgburk Style Color Selection matt väggfärg nyans Svarta Viken Black Cove med bärhandtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Svarta viken 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgburk StyleColor Selection matt väggfärg Vulkanisk mark
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Vulkanisk mark 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk Style Color Selection matt väggfärg i nyansen Magiskt Polarljus
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Magiskt polarljus 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En färgburk StyleColor Selection väggfärg matt nummer 41 Bergen Vaknar Awakening of the Mountains.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Bergens uppvaknande 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Glittertillsats kopparfärgad i burk
    StyleColor
    Effektfärg StyleColor Glitter koppar 40g
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2975,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta av natursten
    Mosaik marmor natursten Nero Marquinia 30,5x30,5 cm
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 59,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 645,05 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Burk rostskyddsgrundfärg
    Hornbach
    Rostskyddsgrundfärg HORNBACH vit 375ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 344,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liberon Guldfernissa för att dekorera och renovera förgyllda föremål.
    Flytande guldbrons LIBERON Trianon
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liberon bladguldslack för dekoration och renovering av förgyllda föremål
    Flytande guldbrons LIBERON Chantilly
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Liberon bladlacksfärg för dekorering och renovering av förgyllda föremål
    Flytande guldbrons LIBERON Compiegne
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träskyddsgrundfärg i en burk av märket Teknos Woodex Primer
    Teknos
    Primer TEKNOS Woodex Clear 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2049,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 204,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit hink Woodex Primer trägrundfärg från Teknos
    Teknos
    Primer TEKNOS Woodex Clear 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 729,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 243,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Panellackburk för inomhusbruk med en glansnivå på 40.
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 750 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgburk inomhusfärg för paneler
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 70 2,5 l
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk med panellack för inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 70 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk panellack för inomhusbruk från Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 375 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färg för paneler, inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 2,5 l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • ABUS Titalium bygellås
    ABUS
    Hänglås ABUS 64/50HB Titalium
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, glansgrad 40 halvblank, röd, 5 liter, räcker till cirka 65 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Ronseal tavelfärg
    Skoltavelfärg RONSEAL 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 556,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Herdins oljebets, kulör Mörkgrå, 275 ml burk
    Oljebets HERDINS mörkgrå 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, röd, 1 liter, glansgrad 40 halvblank, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 10 liter, halvblank, röd, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, 2,5 liter, halvblank, röd, vattenbaserad, väderbeständig, täckförmåga circa 32 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 155,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lackburk Paneellack för inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 70 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Mosaikplatta med naturliga småstenar för inom- och utomhusbruk
    Mosaik natursten XKS 403 31,5x31,5 cm sågad gul/grå/grön
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1090,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Style Color möbelvax färglös burk
    StyleColor
    Kritfärg STYLECOLOR vax färglös
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color möbelvax burk
    StyleColor
    Kritfärg STYLECOLOR vax svart
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp