Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 00:02. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

784 resultat
Hoppa över produktlista
  • Style Color möbelvax färglös burk
    StyleColor
    Kritfärg STYLECOLOR vax färglös
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color möbelvax burk
    StyleColor
    Kritfärg STYLECOLOR vax svart
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Möbelvax Style Color färglöst för träytor, 70 till 100 milliliter för cirka 2 kvadratmeter.
    StyleColor
    Kritfärg STYLECOLOR vax vit
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta av natursten
    Mosaik marmor natursten Nero Marquinia 30,5x30,5 cm
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 59,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 645,05 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Mosaikplatta med naturliga småstenar för inom- och utomhusbruk
    Mosaik natursten XKS 403 31,5x31,5 cm sågad gul/grå/grön
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1090,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • ABUS Titalium bygellås
    ABUS
    Hänglås ABUS 64/50HB Titalium
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, glansgrad 40 halvblank, röd, 5 liter, räcker till cirka 65 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Ronseal tavelfärg
    Skoltavelfärg RONSEAL 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 556,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Herdins oljebets, kulör Mörkgrå, 275 ml burk
    Oljebets HERDINS mörkgrå 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, röd, 1 liter, glansgrad 40 halvblank, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 10 liter, halvblank, röd, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, 2,5 liter, halvblank, röd, vattenbaserad, väderbeständig, täckförmåga circa 32 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 155,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Titaniumdioxid färgpigment i en 400 grams behållare
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Titanoxid 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 997,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Koboltblått färgpigment i transparent burk med svart lock, 200 gram
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Koboltblå 200g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 3745,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Panellackburk för inomhusbruk med en glansnivå på 40.
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 750 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk panellack för inomhusbruk från Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 375 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färg för paneler, inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 2,5 l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Järnoxidgult färgpigment i en behållare
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Järnoxidgult 200g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1195,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Naturstensmosaik med kvadratiska element
    Mosaik natursten MOS 15/13R 30,5x32,2 SGR2 cm beige
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1010,20 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Burk med StyleColor Natural Elements lerfärg i nyansen Kärlek rosenkvarts
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Kärlek 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk StyleColor Natural Elements lerfärg i nyansen agatgrå för inomhusbruk.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Säkerhet 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lerfärg StyleColor Natural Elements Passion terrakotta i färgburk
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Passion 2,5l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En färgburk med Stylecolor Natural Elements lerfärg i nyansen I lugn och ro calm himmelsblå.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color I lugn och ro 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En hink Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Lätthet Lightness för inomhusbruk.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Lätthet 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk StyleColor Natural Elements lerfärg i nyansen Visdom light grey.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Visdom 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träolja i hink för utomhusbruk
    Träolja V Landora 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk med Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Serenity
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Lugn 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen sandbrun
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Ro 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Kraft Strength pastellviolett.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Kraft 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen kreativitet ljusgul i färgburk
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Kreativitet 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Natural Elements lerfärg i färgen Harmoni lindgrön
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Harmoni 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Rekreation Restful blågrå som färgburk
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Rekreation 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink Träfasad
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Grön 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,90 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Hink med betongtakfärg med Hagmans logotyp
    Hagmans
    Betongtaksfärg HAGMANS mörkgrå 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,90 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Hink med betongtakfärg med Hagmans logotyp
    Hagmans
    Betongtaksfärg HAGMANS svart matt 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,90 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Yale-knappsats för åtkomstkontroll
    YALE Smart Keypad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
upp