Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 00:32. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

784 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, glansgrad 40 halvblank, röd, 5 liter, räcker till cirka 65 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Ronseal tavelfärg
    Skoltavelfärg RONSEAL 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 556,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Herdins oljebets, kulör Mörkgrå, 275 ml burk
    Oljebets HERDINS mörkgrå 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, röd, 1 liter, glansgrad 40 halvblank, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 10 liter, halvblank, röd, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, 2,5 liter, halvblank, röd, vattenbaserad, väderbeständig, täckförmåga circa 32 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 155,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta med naturliga småstenar för inom- och utomhusbruk
    Mosaik natursten XKS 403 31,5x31,5 cm sågad gul/grå/grön
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1090,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Titaniumdioxid färgpigment i en 400 grams behållare
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Titanoxid 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 997,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Koboltblått färgpigment i transparent burk med svart lock, 200 gram
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Koboltblå 200g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 3745,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Järnoxidgult färgpigment i en behållare
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Järnoxidgult 200g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1195,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med betongtakfärg med Hagmans logotyp
    Hagmans
    Betongtaksfärg HAGMANS mörkgrå 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,90 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Hink med betongtakfärg med Hagmans logotyp
    Hagmans
    Betongtaksfärg HAGMANS svart matt 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,90 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Yale-knappsats för åtkomstkontroll
    YALE Smart Keypad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hink med betongtakfärg med Hagmans logotyp
    Hagmans
    Betongtaksfärg HAGMANS antracitgrå 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,90 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Hink med betongtakfärg med Hagmans logotyp
    Hagmans
    Betongtaksfärg HAGMANS grå 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,90 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Mastons betongeffekt sprayburk
    Maston
    Sprayfärg MASTON betong effekt 400ml
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 322,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta av natursten
    Mosaik natursten CIOT 407 31,5x31,5 cm grön
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1090,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mastson One sprayfärg i himmelsblå RAL 5015
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 5015 satin himmel blå 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastonsprayburk, ljungviolett, RAL 4003, sidenmatt
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 4033 satin violett 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston One sprayfärg, färg turkos RAL 5018, sidenmatt
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 5018 satin turkos 400ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta med horisontellt randigt mönster
    Bård keramik 5x25 cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 236,00 kr per m
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Grå keramisk platta
    Bård Z-580 2,5x20 cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 13,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 65,00 kr per m
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Mosaikplattor av natursten
    Bård glas 4,8x30 cm brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 296,67 kr per m
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Nordica Eko blank fasadfärg i en burk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg oxidröd 0,9L Bas 5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 421,11 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikmatta av natursten i avlång form
    Mosaik natursten brun beige 30x30 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 89,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 999,89 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Mosaikplatta med mörka småstenar
    Mosaik natursten XKF 002M 31,5x31,5 cm svart
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Maston One sprayfärg, färg orange RAL 2004, sidenmatt
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 2004 Satin Orange 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastson One sprayburk
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 6018 satin ljusgrön 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston sprayburk One grå RAL 7040 sidenmatt
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 7040 satin grå 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston One sprayfärg rubinröd RAL 3003
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 3003 satin rubin röd 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta av natursten i avlång form
    Mosaik natursten BRICK 13R 30,5x32,2 cm beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1020,31 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Nordica Classic husfärg i en hink
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica Classic akrylatfärg oxidröd 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 183,22 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Mosaikplatta av natursten för inomhusbruk
    Mosaik natursten XQM 10XS 30,5x30,5 cm beige/grå
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1064,52 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikmatta av marmor med fyrkantiga stenar
    Mosaik natursten MOS 15/RND 30,5x32,2 cm beige/brun/grön/svart
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1214,29 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Herdins interiörlasyr, 1 liter, antracitgrå, för golv, paneler och möbler
    Interiörlasyr Aqua antracitgrå 313 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 329,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins interiörlasyr, 1 liter, lämplig för golv, paneler och möbler
    Interiörlasyr Aqua pärlgrå 312 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 329,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp