Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 14:49. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

782 resultat
Hoppa över produktlista
  • Herdins hårdvaxolja i en 2,7 liters burk
    Hårdvaxolja HERDINS ofärgad ultramatt 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 514,44 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Transparent Exterior trälasyr i hink
    Nordsjö
    Fasadlasyr NORDSJÖ Tinova Transparent Exterior 362 black & brown 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 329,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Parkettlack matt i hink med mixsymbol
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original matt 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Parkettlack matt i metallhink
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original matt 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins köksbänksolja i en 500 ml burk
    Köksbänksolja HERDINS Plus 500ml
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 398,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja, 275 ml burk
    Hårdvaxolja HERDINS ofärgad matt 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1050,91 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med matt parkettlack från Nordsjö, lämplig för blandning
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original matt 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 215,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    HORNBACH väggfärg vit, halvblank, 5 liters hink för cirka 30 till 40 kvadratmeter med miljömärket Svanen.
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 20 halvmatt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 89,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    En hink med 10 liter halvmatt väggfärg i vitt från Hornbach med Nordic Swan Ecolabel för 60 till 80 kvadratmeter yta.
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 20 halvmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    En burk med vit väggfärg från Hornbach med en volym på en liter och halvmatta glansgrad
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 20 halvmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 159,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach silikatfärg helmatt vit, 5 liters hink för inomhus- och utomhusbruk
    Hornbach
    Silikatfärg HORNBACH helmatt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Silikatfärg, 1 liters burk, helmatt, vit, för inomhus- och utomhusbruk.
    Hornbach
    Silikatfärg HORNBACH helmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach silikatfärg vit, helmatt, i en 10-liters hink för inomhus- och utomhusbruk.
    Hornbach
    Silikatfärg HORNBACH helmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgehink Nordsjö Tinova dörr- och fönsterfärg
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Tinova Door & Window vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova dörr- och fönsterfärg burk
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Tinova Door & Window vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 289,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö häftgrund i burk för trä, list och panel
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original vit 0,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 298,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö träfästprimer för inomhusbruk
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 229,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Häftgrund för träverk med lock
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Perform Plus Easy to clean väggfärg, en liters burk
    Nordsjö
    Akrylatfärg NORDSJÖ Perform+ Easy2Clean BW matt vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 229,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Perform Plus Easy to Clean väggfärg hink
    Nordsjö
    Akrylatfärg NORDSJÖ Perform+ Easy2Clean BW matt vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordsjö Perform Plus Easy2Clean väggfärg
    Nordsjö
    Akrylatfärg NORDSJÖ Perform+ Easy2Clean BW matt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 144,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med svart Falu rödfärg
    Falu Rödfärg
    Slamfärg FALU RÖDFÄRG svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 89,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Transparent Exterior trälasyr i hink
    Nordsjö
    Fasadlasyr NORDSJÖ Tinova Transparent Exterior bc 9,3 l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 177,31 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Teknos Pro 7 väggfärg
    Teknos
    Väggfärg TEKNOS Teknospro 7 vit 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 138,78 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Pro 7 väggfärg i en färgburk
    Teknos
    Väggfärg TEKNOS Teknospro 7 vit 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 184,81 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master väggfärg hink
    Nordsjö
    Väggfärg NORDSJÖ Master Wall 5 matt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1298,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 129,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordsjö Master väggfärg, supermatt, lämplig för inomhusbruk
    Nordsjö
    Väggfärg NORDSJÖ Master Wall 5 matt vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 159,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master träfärg inomhus i en hink
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Master Wood Paint Indoor 15 halvmatt 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 259,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master Träfärg för inomhusbruk, lämplig för blandning
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Master Wood Paint Indoor 15 halvmatt 1L
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 399,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tjärolja Tjärolja i svart, 3 liters burk
    Tjärolja HERDINS pigmenterad svart 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 226,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Sliperolja för underhåll av åldrande sliprar i en burk
    Cuprinol
    Slipersolja CUPRINOL 5L
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgburk Nordsjö Tinova träbasolja
    Nordsjö
    Grundolja NORDSJÖ Tinova Wood Base Oil PT8 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 279,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja, 1 liters burk
    Hårdvaxolja HERDINS pigmenterad vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 649,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja, 275 ml burk, för träbehandling
    Hårdvaxolja HERDINS vit 275ml
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1050,91 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol träolja för utomhusbruk i en burk
    Cuprinol
    Träolja CUPRINOL 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Träolja för underhåll av tryckimpregnerat virke
    Cuprinol
    Träolja CUPRINOL 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 77,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp