Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 15:28. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

784 resultat
Hoppa över produktlista
  • Cuprinol träolja för utomhusbruk i en burk
    Cuprinol
    Träolja CUPRINOL 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Träolja för underhåll av tryckimpregnerat virke
    Cuprinol
    Träolja CUPRINOL 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 77,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Excellent Exterior fasadfärg i hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgburk Nordsjö Tinova Excellent Exterior, fasadfärg
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 389,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Excellent Exterior fasadfärg i hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgeimer med träfasadfärg
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ One super tech 334 red 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 759,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 303,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med fasadfärg för trä från Nordsjö
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ One super tech 334 red 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 2549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 254,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja i en 1-liters burk
    Hårdvaxolja HERDINS matt 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 529,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 529,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja 2.7 liter burk
    Hårdvaxolja HERDINS ofärgad matt 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 514,44 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Herdins tjärolja, 3 liter
    Tjärolja HERDINS pigmenterad vitriolgrå 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 226,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master Träfärg Inomhus i en hink
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Master Wood Paint Indoor 40 halvblank 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 259,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master träfärg inomhus, 40, halvblank
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Master Wood Paint Indoor 40 halvblank 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 399,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Nordica Eko fasadfärg i färgburk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg oxidröd 9 L Bas 5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1989,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 221,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med kokt linolja för trädäck och trädgårdsmöbler
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR kokt 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En liter kokt linolja i en flaska
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR kokt 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 109,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol täcklasyr för träfasader, upp till 14 års hållbarhet, för färgblandning
    Cuprinol
    Täcklasyr CUPRINOL vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,90 kr per l
    Vid köp av 4 st:
    pris — 1349,09 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 134,91 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol täcklasyr för träfasader i hink
    Cuprinol
    Täcklasyr CUPRINOL vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Täcklasyr träfärg för utomhusbruk, 1 liters burk
    Cuprinol
    Täcklasyr CUPRINOL vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Grundolja i burk för utomhusbruk
    Cuprinol
    Grundolja CUPRINOL PT8 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 278,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Nordica fasadfärg, matt, 0,9 liters burk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt vit 0,9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 443,33 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Färgburk med Teknos logotyp och trycket Nordica matt
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt vit 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 829,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 307,04 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Burk med matt fasadfärg från Teknos Nordica
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt vit 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2049,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 227,67 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Svart, matt sprayfärg i burk från Masto
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 9005 matt svart 400ml
    Genomsnittligt betyg: 2.7 av 5 stjärnor. 44 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    En burk Hornbach takfärg i helmatt vitt med en volym på en liter.
    Hornbach
    Takfärg HORNBACH helmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 1.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Hink med vit takfärg från Hornbach, 10 liter
    Hornbach
    Takfärg HORNBACH helmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 1.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 44,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Hornbach takfärg helmatt 5 liter hink för inomhusbruk
    Hornbach
    Takfärg Plus HORNBACH helmatt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 1.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Trätjärolja, grå färg, 3 liter
    Tjärolja HERDINS pigmenterad grå 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 226,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Nordica Matt färgburk för utomhusbruk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt svart 0,9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 443,33 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Teknos Nordica Matt fasadfärg i färgburk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt svart 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2049,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 227,67 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Hink med Teknos Nordica matt fasadfärg
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt svart 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 829,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 307,04 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Multigrund vit grundfärg i färgburk
    Hornbach
    HORNBACH Multigrund Acryl vit 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Multigrund vit grundfärg i färgburk
    Hornbach
    HORNBACH Akryl Multigrund vit 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 25 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 198,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Multigrund vit grundfärg i färgburk
    Hornbach
    HORNBACH Multigrund vit 2 l
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 15 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med oljebets från Herdins, 275 ml
    Oljebets HERDINS mörk ek 275ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Excellent Exterior fasadfärg i hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 334 red 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Excellent Exterior fasadfärg i hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 334 red 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp