Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 16:19. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

782 resultat
Hoppa över produktlista
  • Nordsjö Tinova burk med dörr- och fönsterfärg
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Tinova Door & Window 337 Black 1 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 289,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdings Lackbets Aqua, mörk ek 625, 275 milliliter, vattenbaserad, miljömärkt.
    Lackbets HERDINS aqua 625 mörk ek 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova burk med dörr- och fönsterfärg
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Tinova Door & Window 337 Black 2,5 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Fasadlasyr Super i hink för utomhusbruk
    Cuprinol
    Fasadlasyr CUPRINOL Super 262 Black & Brown 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Fasadlasyr Super i hink för utomhusbruk
    Cuprinol
    Fasadlasyr CUPRINOL Super 262 Black & Brown 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 759,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 151,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Excellent Exterior fasadfärg i hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 334 red 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Excellent Exterior fasadfärg i hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 334 red 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, halvblank, vattenbaserad, 10 liter, räckvidd cirka 130 kvadratmeter, 12 års skydd, brytbar.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, vit, halvblank, 5 liter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Logo, akrylatfärg för utomhusbruk, halvblank, vit, 2,5 liter, vattenbaserad, upp till 12 års långtidsskydd.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 155,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 1 liter, vit, halvblank, vattenbaserad, väderbeständig. Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta av natursten
    Mosaik natursten XQM 001M 30,5x30,5 cm beige/grå
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1064,52 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Teakolja 1 liter burk för utomhusbruk
    Teakolja HERDINS utomhus 1L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Betslack träförädling i 500 ml förpackning
    Betslack HERDINS halvmatt 500ml
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 478,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordsjö Murtex Akrylat fasadfärg
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Acrylic vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk Nordsjö One Super Tech fasadfärg för trä
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ One super tech 337 black 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 2549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 254,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk fasadfärg för betong och puts från Nordsjö Murtex Acrylic
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Acrylic vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 279,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Murtex Akrylat fasadfärg i hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Acrylic vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 164,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö One Super Tech fasadfärg för trä i en burk
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ One super tech 337 black 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk fasadfärg för trä från Nordsjö
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ One super tech 337 black 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 759,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 303,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU snickerifärg i färgburk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 S0502-Y 2L
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 25 Recensioner.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 214,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova träbasolja burk
    Nordsjö
    Grundolja NORDSJÖ Tinova Wood Base Oil PT8 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU lackfärg för träarbeten i burk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 S0502-Y 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.4 av 5 stjärnor. 32 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 265,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU lackfärg för träarbeten i burk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 S0502-Y 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 3.1 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 344,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk fasadfärg från märket Nordsjö
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 337 black 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk fasadfärg från Nordsjö
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 337 black 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU möbelfärg i burk från Hornbach
    Hornbach
    Snickerifärg PU 70 vit 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 344,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU lackfärg för trä från Hornbach
    Hornbach
    Snickerifärg PU 70 vit 2L
    Genomsnittligt betyg: 2.1 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 214,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU-lack för trä från Hornbach
    Hornbach
    Snickerifärg PU 70 vit 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.9 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 265,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Trätjära trätjära i en 3 liters hink
    Trätjära HERDINS 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 459,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 153,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Trätjära i en 1-liters burk
    Trätjära HERDINS 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med oljebets från Herdins, 275 ml
    Oljebets HERDINS 907 brun 275ml
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • 2-i-1-kakelfärg i en burk med Hornbach-logotypen
    Hornbach
    Kakelfärg HORNBACH 40 halvblank vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 28 Recensioner.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 319,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Cuprinol Ädelllasyr trälacksburk för dörrar, fönster och trädgårdsmöbler
    Cuprinol
    Ädellasyr CUPRINOL bc 2,325L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 529,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 227,53 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Ädelllasyr burk för utomhuslasering av trä
    Cuprinol
    Ädellasyr CUPRINOL bc 0,93L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 321,51 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Metallfärg burk
    Nordsjö
    Metallfärg NORDSJÖ Original svart 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp