Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 16:58. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

782 resultat
Hoppa över produktlista
  • Burk med metallfärg från Nordsjö
    Nordsjö
    Metallfärg NORDSJÖ Original svart 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Nordsjö lackfärg i burk med Mix symbol
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Original blank vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 289,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Färgburk med lack för träytor från Nordsjö
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Original blank vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 215,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Betslack Aqua, burk med 500 ml innehåll
    Betslack HERDINS aqua halvmatt 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med röd Falu-färg
    Falu Rödfärg
    Slamfärg FALU RÖDFÄRG röd 5l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 89,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja 275 ml burk
    Hårdvaxolja HERDINS rökt ek 275ml
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 978,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja, rökt ek, 1 liter
    Hårdvaxolja HERDINS pigmenterad rökt ek 1L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 639,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 639,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med fasadfärg för betong och puts från Nordsjö Murtex Acrylic
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Acrylic Base Black 2,325L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 214,62 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med fasadfärg för betong och puts från Nordsjö Murtex Acrylic
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Acrylic Base Black 9,3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 177,31 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgeimer med fasadfärg för puts och betong från Nordsjö Murtex Acrylic
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Acrylic Base Black 0,93L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 300,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Grundolja färglös, 1 liter, för utomhusbruk
    Cuprinol
    Grundolja CUPRINOL PT8 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 319,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU lackfärg för träarbeten i burk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 vit 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 1.9 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 344,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU lackfärg för trä och metall i burk
    Hornbach
    Snickerifärg PU akryllack 40 halvblankt vit 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 52 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 265,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU snickerifärg i färgburk
    Hornbach
    Snickerifärg PU vit 2L
    Genomsnittligt betyg: 2.8 av 5 stjärnor. 20 Recensioner.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 214,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink TeknosPro 7 väggfärg
    Teknos
    Väggfärg TEKNOS Teknospro 7 S0500-N vit 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 166,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tak & Panel trälasyr, tre liter
    Vägglasyr HERDINS tak och panel extra vit 3L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 798,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 266,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tak & Panel inomhuslasyr, 1 liter
    Vägglasyr HERDINS tak och panel extra vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 359,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Teknospro 7 väggfärg hink
    Teknos
    Väggfärg TEKNOS Teknospro 7 S0500-N vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 124,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS mörk ek 300 ml
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Naturstensmosaikplatta i tegelmönster
    Mosaik natursten XQM 13IL 30,5x30,5 cm beige/grå
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 988,89 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Herdins Golvlack golvlack i en 1 liters burk
    Golvlack halvblank 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastons One sprayburk med svart färg RAL 9005 sidenmatt
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 9005 satin svart 400ml
    Genomsnittligt betyg: 2.7 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Lackbets Aqua, silvergrå, 275 ml
    Lackbets HERDINS aqua 607 brun 275ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tak och Panel lasyr, 3 liter, för inomhusbruk
    Vägglasyr HERDINS tak och panel helvit 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 798,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 266,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tak och Panel lasyr för inomhusbruk, 1 liter
    Vägglasyr HERDINS tak och panel helvit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 359,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Lackbets Aqua, silvergrå, 275 ml burk
    Lackbets HERDINS aqua 612 pärlgrå
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tjärolja träskyddsolja, brun, 3 liters burk
    Tjärolja HERDINS pigmenterad brun 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 226,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgeimer med träskyddsolja från Nordsjö Tinova Wood Base Oil PT8
    Nordsjö
    Grundolja NORDSJÖ Tinova Wood Base Oil PT8 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 319,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU lackfärg för trä och metall i burk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 halvblank svart 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 1.9 av 5 stjärnor. 20 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 265,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU snickerifärg i färgburk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 svart 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 344,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos grundfärg i en metallhink
    Teknos
    Väggfärg TEKNOS Teknospro Grundfärg vit 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,89 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Golvlack Aqua 3 liters behållare
    Golvlack halvblank 3 l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 266,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk parkettlack för inomhusbruk
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V40 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 187,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Parkettlack för inomhusbruk i burk
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V40 750ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 238,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tak & Panel trälasyr i hink
    Lasyr HERDINS tak och panel vit 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 798,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 266,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tak och Panellasyrs för inomhusbruk, 1 liter
    Lasyr HERDINS tak och panel vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp