Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 17:46. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

782 resultat
Hoppa över produktlista
  • Herdins Tak & Panel trälasyr i hink
    Lasyr HERDINS tak och panel vit 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 798,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 266,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tak och Panellasyrs för inomhusbruk, 1 liter
    Lasyr HERDINS tak och panel vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med metallfärg från Nordsjö
    Nordsjö
    Metallfärg NORDSJÖ Original vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö burk med metallfärg
    Nordsjö
    Metallfärg NORDSJÖ Original vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink med fasadfärg för träytor
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink för träfasadfärg
    Falu Rödfärg
    Fasadfärg FALU RÖDFÄRG Träfasad Svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herol Hårdvaxolja Svartbrun, 1 liters burk
    Hårdvaxolja HERDINS pigmenterad svartbrun 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 639,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 639,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja i burk, 275 ml
    Hårdvaxolja HERDINS svartbrun 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1050,91 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hink med 10 kilogram Hornbach strukturfärg för fasader, väderbeständig strukturputs, helmatt
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH helmatt vit 10kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Strukturfärg i en 20 kilos hink som räcker till cirka 30 kvadratmeter, väderbeständig och finkornig, inklusive Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH helmatt vit 20kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 769,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 38,45 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastin Hammer metallfärg som sprayburk i svart med hammareffekt
    Maston
    Sprayfärg MASTON metall hammer svart 400ml
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 297,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Aqua Futura 90 lack för trä och metall
    Teknos
    Lackfärg TEKNOS Futura Aqua 90 Bas 1 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 432,96 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • 2-i-1 kakelfärg i burk från Hornbach
    Hornbach
    Kakelfärg HORNBACH 70 blank vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 36 Recensioner.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 319,00 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Cuprinol Fasadlasyr Super i hink för utomhusbruk
    Cuprinol
    Fasadlasyr CUPRINOL Super 261 Black 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Fasadlasyr Super i hink för utomhusbruk
    Cuprinol
    Fasadlasyr CUPRINOL Super 261 Black 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 759,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 151,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Bivax möbelvax 250 ml för möbelvård
    Bivax HERDINS 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 756,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordsjö Murtex silikatprimer för inomhus- och utomhusbruk
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Silicate Primer 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 84,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordsjö Murtex silikatprimer för inomhus- och utomhusbruk
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Silicate Primer 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 111,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikmatta av natursten med småsten
    Mosaik natursten XKF 402 31,5x31,5 cm sågad svart
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1290,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Burk med oljebets från Herdins, 275 ml
    Oljebets HERDINS teak
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med oljebets från Herdins, 275 ml
    Oljebets HERDINS mellanbrun 275ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta av natursten
    Mosaik natursten CIOT 30/2012 30,5x32,2 cm pastellbeige/grå
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 99,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1020,31 kr per m²
    Vid köp av 5 st:
    pris — 89,84 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 916,73 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Burk med oljebets från Herdins, 275 ml
    Oljebets HERDINS 900 antikvit 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja ofärgad, 275 ml burk
    Hårdvaxolja HERDINS ofärgad ultramatt 275ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1050,91 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Kinesisk Träolja träolja, 1 liter
    Träolja HERDINS kinesisk pigmenterad brun 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 198,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 198,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Hornbach möbel- och terrassolja för inomhus- och utomhusbruk med UV-skydd och vattenavvisande effekt för alla träslag.
    Hornbach
    Möbel- och Terrassolja HORNBACH 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 143,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Hornbach möbel- och terrassolja för inomhus- och utomhusbruk med UV-skydd och vattenavvisande effekt för alla träslag.
    Hornbach
    Möbel- och terrassolja HORNBACH 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 185,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Libéron Spirit träbets för mörk ek
    Liberon
    Spritbets LIBERON valnöt 250ML
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 209,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 836,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Interiörlasyr, 1 liters burk
    Interiörlasyr Aqua mellanbrun 322 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 329,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Herdins Hårdvaxolja i en 500 ml burk
    Hårdvaxolja HERDINS 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 998,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med radiatorlack
    Nordsjö
    Elementfärg NORDSJÖ Original halvblank Nordsjövit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 658,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 263,20 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö elementfärg burk
    Nordsjö
    Elementfärg NORDSJÖ Original halvblank Nordsjövit 0,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 398,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö elementfärg burk
    Nordsjö
    Elementfärg NORDSJÖ Original halvblank Nordsjövit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 329,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastonspray med steneffekt marmor
    Maston
    Sprayfärg MASTON marmor & sten effekt 400ml
    Genomsnittligt betyg: 2.4 av 5 stjärnor. 12 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 297,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink StyleColor färg metall guld, 2,5 liter
    StyleColor
    Metalleffektfärg STYLECOLOR guld 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 278,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastons ONE sprayburk med vit, matt färg
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 9010 matt vit 400ml
    Genomsnittligt betyg: 2.4 av 5 stjärnor. 17 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp