Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 04:47. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

FloraSelf Select

 
 
102 resultat
Hoppa över produktlista
  • Skylt med texten: Särskilt lämplig för städsegröna växter
    FloraSelf Select
    Buxbomgödsel FLORASELF Select 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Slitstark gräsmatta RSM 2.3 förpackning, 1 kg för cirka 50 kvadratmeter
    FloraSelf Select
    Gräsfrö FLORASELF SELECT Tålig gräsmatta RSM 2.3 1kg/50m²
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 185,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 185,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Klimatgräsmatta med klöver, 1 kilograms förpackning för cirka 40 kvadratmeter
    FloraSelf Select
    Gräsfrö FLORASELF Select Klimatgräs med klöver 1kg/40m²
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Power Eftersådd 2 kg förpackning
    FloraSelf Select
    Gräsfrö FLORASELF Select Kraftfrö för efterbehandling 2kg/60m²
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 124,50 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Användningsinformation för citrusväxter
    FloraSelf Select
    Citrusgödsel FLORASELF SELECT 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 159,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flora Self Ilex och buxbomsgödning i en förpackning om 1 kilogram
    FloraSelf Select
    Buxbomgödsel FLORASELF SELECT 1kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Bonsai-näring i en 0,5 liters flaska
    FloraSelf Select
    Bonsaigödsel FLORASELF Select 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Select Kaktusgödsel i en 0,5 liters flaska
    FloraSelf Select
    Kaktusnäring FLORASELF Select 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 159,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Orkidégödsel i 0,5 liters flaska
    FloraSelf Select
    Orkidégödsel FLORASELF SELECT 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Naturwiese Mix fröpaket för blomsteräng
    FloraSelf Select
    Blomfröblandning FLORASELF Select Naturäng
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Klimatgräsmatta gräsmatta för torr miljö 2,8 kg för 100 kvadratmeter
    FloraSelf Select
    Gräsfrö FLORASELF SELECT Torr gräsmatta Klimatgräsmatta 2,8kg/100m²
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 124,64 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Astra Ruccolas fröförpackning
    FloraSelf Select
    Ruccolafrön FLORASELF Select Astra
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Xanadu Romansallat frön för cirka 80 plantor
    FloraSelf Select
    Romansallatsfrön FLORASELF Select Xanadu
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf frön koriander Jantar
    FloraSelf Select
    Korianderfrön FLORASELF Select Jantar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Afrodite persiljefrön för cirka 350 plantor
    FloraSelf Select
    Persiljefrön FLORASELF Select Afrodite
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Dill Ella fröförpackning
    FloraSelf Select
    Dillfrön FLORASELF Select Ella
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 34,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf blomfrön Skuggblommor blandning för cirka 3 till 4 kvadratmeter
    FloraSelf Select
    Blomfröblandning FLORASELF Select Skuggblommor
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf störbönafrö Blauhilde
    FloraSelf Select
    Rosenbönefrön FLORASELF Select Blauhilde
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Blomstertäcke fröplatta mix, ettårig blomsterblandning
    FloraSelf Select
    Blomstermixfrön FLORASELF Select blomstermatta
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fröförpackning Samtkönigin Solros Helianthus annuus
    FloraSelf Select
    Solrosfrön FLORASELF Select Samtkönigin
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Solros Snack frön för cirka 20 växter
    FloraSelf Select
    Solrosfrön FLORASELF Select Snack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf fröblandning för fjärilsäng med ettåriga och fleråriga blommor
    FloraSelf Select
    Blomfröblandning FLORASELF Select Fjärilsäng
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fröförpackning för buskböna Floraself Dior
    FloraSelf Select
    Buskbönefrön FLORASELF Select Dior
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Riesenbutter Rädisor Ekonomipack Frön
    FloraSelf Select
    Rädisefrön FLORASELF Select 'Riesenbutter'
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Danilo isbergssallad fröförpackning, tillräckligt för cirka 60 plantor
    FloraSelf Select
    Isbergssallatsfrön FLORASELF Select Danilo
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Meres Svartrot fröpaket
    FloraSelf Select
    Svartrotsfrön FLORASELF Select Meres
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 26,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning med störböna Neckargold frön
    FloraSelf Select
    Störbönefrön FLORASELF Select Neckargold
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ärt Style, Pisum sativum medullare, sjukdomsresistent
    FloraSelf Select
    Märgärtfrön FLORASELF Select Style
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf buskböna Faraday frön, sjukdomsresistent
    FloraSelf Select
    Buskbönefrön FLORASELF Select Faraday
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sockerärt Vitara fröpaket
    FloraSelf Select
    Märgärtfrön FLORASELF Select Vitara
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fröförpackning Röd sporreblomma Centranthus ruber
    FloraSelf Select
    Röd pipörtfrön FLORASELF Select
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Tango stjälksellerifröpåse
    FloraSelf Select
    Perennsellerifrön FLORASELF Select Tango
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf gräsmatta för skugga och torra lägen, 1 kg, lämplig för cirka 35 kvadratmeter
    FloraSelf Select
    Gräsfrö FLORASELF SELECT Skuggräs för torra platser 1kg/35m²
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf näringspinnar för orkidéer, 30 stycken
    FloraSelf Select
    Gödningspinnar FLORASELF SELECT Orkidé 30st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Balkon-Langzeitdünger i en förpackning om 1,25 kilogram
    FloraSelf Select
    Balkongväxtnäring FLORASELF SELECT 1,25kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,20 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Helios spenatfröförpackning
    FloraSelf Select
    Spenatfrön FLORASELF Select Helios F1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp