Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-04 klockan 16:03. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Folia

6922 resultat
Hoppa över produktlista
  • Förpackning påskgräs av papper, 30 gram
    Folia
    Påskgräs av papper FOLIA 30 g grönt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 14,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Set med satinband, 5 stycken à 4 meter
    Folia
    Satinband FOLIA pastell 10 mm×4 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2,20 kr per m
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Skumgummi, pastellfärger, 20 x 29 cm, 2 mm tjock, lämplig för pyssel
    Folia
    Skumgummi FOLIA kreativ pastell 20×29 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 42,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Förpackningsenhet påskgräs, 30 gram
    Folia
    Påskgräs av papper FOLIA 30 g natur
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 14,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tesa Universal täckfolie, 20 meter gånger 1,80 meter, 36 kvadratmeter
    Tesa
    Skyddsfolie TESA 36m² 20x1800cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Jutesnöre i olika pastellfärger, 20 meter lång
    Folia
    Jutesnöre FOLIA 20 m, 5-färgat sorterat 4m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Kraftkartong, A4-format, 230 gram per kvadratmeter
    Folia
    Kraftkartong FOLIA 230 g/m², A4, 50 blad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1,18 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Träskiva med träådring
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Sangallo Lava 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 80,74 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Enfärgad bakgrund
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Uni matt sand 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 83,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,22 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle svart marktäckväv
    TECCA
    Bastufolie TECCA 0,08x1200x25000 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå byggfolie
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Toningsfolie 90x200cm
    Genomsnittligt betyg: 3.2 av 5 stjärnor. 20 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 110,56 kr per m²
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Dekorativt arrangemang med ljus på träsocklar och ett underlägg
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX® matt vit 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 65,93 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Enfärgad bild
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX® matt vit 90x210cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 19 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,96 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Symbol för känslighet för elektrostatisk urladdning
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX® matt vit 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 12 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Enfärgad bakgrund.
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX blank vit 90x210cm
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,96 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Enfärgad bakgrund.
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX blank vit 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 65,93 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bilden visar enfärgad svärta.
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX matt svart 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 12 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 65,93 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart enfärgad
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX mattsvart 90x210cm
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,96 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Aluminiumdurkplåt struktur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Durkplåt blank 45x150cm
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 104,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 154,07 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart enfärgad
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX matt svart 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 21 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Enfärgad bakgrund
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX blank mint 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bilden visar en svart rektangel.
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX blank svart 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 65,93 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå bakgrund
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX matt grå 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå bakgrund
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX matt grå 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 15 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 65,93 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tygstruktur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Spegeleffekt 45x150 cm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 167,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Guldfärgad självhäftande folie i detalj
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Metall guld 45x150cm
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 74,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 109,63 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Abstrakt svart textur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Velour svart 45x100cm
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 64,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 142,22 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bilden visar en svart rektangel.
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX blank svart 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Enfärgad bakgrund
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX röd blank 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vit bakgrundsbild.
    d-c-fix
    Whiteboardfolie d-c-fix® 60x120cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 331,94 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Detaljvy av rottingflätning
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Woven cane 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 83,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,22 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bostik Logo, Foiltac 1C monteringslim för tätskiktsfolie, 10 kilogram säck, flexibelt, GEV-EMICODE EC1 Plus för mycket låga emissioner.
    Bostik
    Folie- och skarvlim BOSTIK Foiltac 1C 10kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 114,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle vinterskyddsväv för växter
    FloraSelf
    Vinterskyddsfolie FLORASELF 5x1m 60my transparent
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 21,80 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bostik Logo, Bostik Proseal tvåkomponent Del B, cementbaserat skarv- och folielim för tätskikt, 5 kilograms hink.
    Bostik
    Folie- och skarvlim BOSTIK Proseal 2k Part B 5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 129,80 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bostik ProSeal 2-komponents Part A, cementbaserat skarv- och folielim för tätning, 2 kilogram hink.
    Bostik
    Folie- och skarvlim BOSTIK Proseal 2k Part A 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bostik Pro Seal 2K Part A, cementbaserat skarv- och folielim för inomhus- och utomhusbruk, 5 kilogram säck.
    Bostik
    Folie- och skarvlim BOSTIK Proseal 2k Part A 5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 43,80 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
upp