Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 16:27. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Gebol

156 resultat
Hoppa över produktlista
  • Solrosfrö, 10 kg, fågelfrö
    Vildfågelmat RÖLUNDA solrosfrö 10kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,90 kr per kg
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Ekorrmat i genomskinlig hink
    Best for Birds
    Ekorrmat BEST FOR BIRDS 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita torrfoder för innekatter och steriliserade katter med smak av ren i en 400 grams förpackning
    BOZITA
    Kattmat BOZITA Indoor & Sterilised Grain free 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 197,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Corn Solrosfrön skalade, 5 kg förpackning
    Mr. Corn
    Vildfågelmat MR. CORN skalade solrosfrön 5kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 31,80 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Corn krossade jordnötskärnor i transparent förpackning med produktinformation och logotyp.
    Mr. Corn
    Vildfågelmat MR. CORN hackade jordnötter hink 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 49,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita kattmat med älg för diet och mage, 2 kilogram
    BOZITA
    Kattmat BOZITA Sensitive Diet & Stomach Grain free 2kg
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 277,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 138,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita Diet & Stomach kattfoder med älg, spannmålsfritt, 400 gram
    BOZITA
    Kattmat BOZITA Sensitive Diet & Stomach Grain free 400g
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 197,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Marmorplatta med ådring
    MIRAVA
    Klinker MIRAVA Lucca bianco vit grå guld matt marmoroptik 30x60x0,9 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 322,92 kr per Paket
    Vid köp av 48 Paket:
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 290,52 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sandfilteranläggning för pooler
    Swim & Fun
    Filtertank SWIM&FUN SilentFlow 5000 Filter System
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metabo AK 18 Multi batteridriven kompressor
    Metabo
    Kompressor METABO AK 18 Multi Solo 18V utan batteri och laddare
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 1689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart poolpump för utomhusbruk
    Utbytespump PLANET POOL Aqua Plus 6
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 2564,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rölunda Vildfågelfrö i 5 kilograms säck
    Vildfågelmat RÖLUNDA fröblandning 5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 93,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 18,60 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Adult Persian kattmatförpackning
    RoyalCanin
    Kattmat ROYAL CANIN Persian Adult 10kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 121,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Persian Adult kattmat i säck
    RoyalCanin
    Kattmat ROYAL CANIN Persian Adult 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 174,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hel kokosnöt som fågelmat
    Vinterfågelmat vildfågelmat kokosnöt V-Cut 350g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 105,43 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Viltfågelfoder set i hink med 2,9 kilogram innehåll
    Mr. Corn
    Vildfågelmat MR. CORN set 2,9kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 27,24 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallborr av snabbstål med en diameter på 10,5 millimeter
    alpen
    Spiralborr ALPEN HSS Ø 18mm RED, med 12,5mm fäste
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 185,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rölunda Solrosfrö solrosfrön 4 kg
    Vildfågelmat RÖLUNDA solrosfrö 4kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 24,98 kr per kg
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Vitakraft kattgräsförpackning
    Vitakraft
    Kattgräs VITAKRAFT inkl. groddlåda120g
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Corn fettfoder i säck om 2,5 kilogram med en bild av en rödhake
    Mr. Corn
    Vildfågelmat MR. CORN Energi fett- och mjukfoder 2,5kg
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 18,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rölunda hampafrö cirka 2 kg förpackning med fågelillustration
    Vildfågelmat RÖLUNDA Hampfrö 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 49,50 kr per kg
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Mr. Corn ströfoder för fåglar, 2,5 kilograms förpackning
    Mr. Corn
    Vildfågelmat MR. CORN ströfoder 2,5kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 18,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Formklippt växt i kruka
    FloraSelf
    Japansk järnek pyramid FLORASELF Ilex crenata 'Jenny' omkrets ca 55cm Co 4L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Vitakraft kattgräs fröförpackning för sådd i blomjord
    Vitakraft
    Kattgräs VITAKRAFT refillpåse 50g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 398,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita kattmat, variant Large Lax, 2 kilogram
    BOZITA
    Kattmat BOZITA Large wheat free Salmon 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Corn solrosfrön 2,5 kg fågelfoder i påse
    Mr. Corn
    Vildfågelmat MR. CORN solrosfrön 2,5kg
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 27,96 kr per kg
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Royal Canin Home Life Indoor Long Hair Kattfoder
    RoyalCanin
    Kattmat ROYAL CANIN Indoor Long Hair Adult 10kg
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 1008,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 100,80 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Royal Canin Hairball kattmatförpackning
    RoyalCanin
    Kattmat ROYAL CANIN Hairball Care Adult 400g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 297,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin kattfoder för att minska hårbollsbildning
    RoyalCanin
    Kattmat ROYAL CANIN Hairball Care Adult 4kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 618,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 154,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita Hair and Skin kattmat med lax, 2 kilogram
    BOZITA
    Kattmat BOZITA Hair & Skin Wheat free Salmon 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita Hair and Skin torrfoder med lax för katter, 400 gram
    BOZITA
    Kattmat BOZITA Hair & Skin Wheat free Salmon 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 197,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hänganordning för pool
    Patronfilterpump PLANET POOL hängs över kanten 3,8m³/h
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 1366,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Einhell batteridriven bilkompressor Power X-Change med tre adaptrar, utan batteri och laddare.
    Einhell
    Bilkompressor EINHELL CE-CC 18 Li utan batteri
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 338 Recensioner.
    pris — 669,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Adult Norsk skogkatt kattfoder
    RoyalCanin
    Kattmat ROYAL CANIN Norwegian Forest Adult 10kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,90 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Rölunda Jordnötter 480 gram förpackning
    Vildfågelmat RÖLUNDA skalade jordnötter 480g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 24,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,88 kr per kg
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Ventiladaptersats för luftpump
    Einhell
    Blåsadaptersats EINHELL 8 styck
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp