Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-04 klockan 16:03. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Gre

7150 resultat
Hoppa över produktlista
  • Konisk borr av metall
    alpen
    Metallförsänkare ALPEN koniskt Ø 5-25mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskruv med linshuvud och Phillips-spår
    Grabber
    Montageskruv GRABBER 4,8x35mm C1 förzinkad/svart 100-pack 43335SVARTC
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1,29 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två möbelknoppar av metall
    Cylinderknoppmutter DRESSELHAUS Ø32mm M8
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 610,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1564,10 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Matta med abstrakt mönster
    SoleVito
    Matta Nela blå marmor 160x230cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sexkantbult med gänga
    Sexkantskruv DRESSELHAUS DIN 933 gängad 10x50mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 716,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 554,18 kr per kg
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Grön Work Power skyddssko i sneaker-modell av mocka med vita snören och Work Power Logo.
    Skyddssko Gruma S1P grön stl 44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Vit Workpower skyddssko i sneaker-design med snörning, förstärkt tåhätta, gummisula och Workpower Logo.
    Skyddssko Nova S1P vit stl 43
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Rund matta av jute i naturfärg med svarta prickar längs kanten.
    Matta AFFARI OF SWEDEN Juni 100x100cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Försänkt skruv med insexhuvud
    Försänkt maskinskruv DRESSELHAUS med insex-fäste rostfri A2 DIN 7991 M8x30mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 92,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 313,99 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TEGERA vattentäta arbetshandskar
    TEGERA
    Läderhandske TEGERA 525 helfodrad vattentät/vindtät strl. 10
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 125,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Vid köp av 6 Par:
    pris — 112,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vingmutter av metall
    Vingmutter DRESSELHAUS amerikansk form M8 rostfritt stål A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 218,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 512,94 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Vit Workpower skyddssko i sneaker-design med snörning, förstärkt tåhätta, gummisula och Workpower Logo.
    Skyddssko Nova S1P vit stl 44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • TEGERA vattentäta arbetshandskar
    TEGERA
    Läderhandske TEGERA 525 helfodrad vattentät/vindtät strl.12
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 125,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Vid köp av 6 Par:
    pris — 112,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Ett par svarta Tegera arbetshandskar
    TEGERA
    Syntetläderhandske TEGERA 520 ofodrad strl. 11
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Vid köp av 6 Par:
    pris — 71,20 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Detaljvy av en metallisk insexskruv.
    Cylindrisk maskinskruv DRESSELHAUS med insex fäste galvaniserad DIN 912 8x25mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 128,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 85,33 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Detaljvy av en metallisk insexskruv.
    Cylindrisk maskinskruv DRESSELHAUS med insex fäste galvaniserad DIN 912 3x16mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 560,34 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Grön Work Power skyddssko i sneaker-modell av mocka med vita snören och Work Power Logo.
    Skyddssko Gruma S1P grön stl 45
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Matta med rombmönster
    SoleVito
    Matta Romance Stream brunmelerad 50x150cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • NYHET
    Vit Workpower skyddssko i sneaker-design med snörning, förstärkt tåhätta, gummisula och Workpower Logo.
    Skyddssko Nova S1P vit stl 45
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Metallbricka
    Dörrbricka DRESSELHAUS 13x19x2 mm förzinkad 15-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 39,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,66 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Texturerad matta med kant
    Grillmatta 100x120cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Gula och svarta TEGERA arbetshandskar
    TEGERA
    Syntetläderhandske TEGERA PRO 9128 vattentät/varmfodrad strl. 8
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 335,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Vid köp av 6 Par:
    pris — 301,60 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund flätad matta av naturfibrer.
    Matta AFFARI OF SWEDEN Juni rund 90x90cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 335,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Detaljvy av en metallisk insexskruv.
    Cylindrisk maskinskruv DRESSELHAUS med insex fäste galvaniserad DIN 912 4x10mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 216,67 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Matta med rutmönster
    SoleVito
    Matta Romance Stream brun 160x230cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • WGB Torx nyckelset, storlekar TX 9 till TX 40
    WGB
    WGB Nyckelsats Torx vikbar 8 delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tre insexnycklar i olika storlekar
    WGB
    WGB Insexnyckelsats lång 3 delar 7-10 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Åtta delars Torx skruvmejselset av kromvanadinstål i plastfodral
    WGB
    WGB Nyckelsats Torx 8 delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 144,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Silverfärgad rörklammer i metall med två monteringshål.
    Pmflex
    JR-klammer PMFLEX 25mm 5st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 9,00 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träskruv med linshuvud och matchande täcklock
    Träskruv DRESSELHAUS 5,0x60mm DIN 95 brunerad mässing
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1004,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 663,14 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Borrmaskinborr
    alpen
    Hammarborr ALPEN SDS-Plus, Ø 12x600mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två apparatfötter med gängade bultar
    Cylinderknoppskruv DRESSELHAUS Ø25mm M8x30mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 385,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1166,67 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Rörklammer av metall med fästhål
    Pmflex
    JR-klammer PMFLEX 16mm 10st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 4,90 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Gängstång
    Gängstång DRESSELHAUS DIN 976 M8x80mm galvaniserad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 170,31 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tvåhålsklammer av metall för fastsättning av rör.
    Pmflex
    JR-klammer PMFLEX 16mm 5st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 9,00 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Detaljvy av en räfflad mutter med gängad anslutning
    Stjärngreppsskruv DRESSELHAUS Ø40mm M8x14mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 213,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 986,11 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
upp