Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-30 klockan 02:40. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

3123 resultat
Hoppa över produktlista
  • Körsbär på gren med blad
    OMNIA GARDEN
    Sötkörsbär OMNIA GARDEN Prunus avium Merton Glory
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1486,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Weber tändkuber, 48 stycken, för grillen
    Weber
    Tändkuber WEBER miljötändkuber 48st
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 24 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 197,14 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Björnbär på busken med gröna blad
    OMNIA GARDEN
    Svarthallon OMNIA GARDEN Rubus occidentalis Black Jewel 1-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 344,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Royal Canin Rottweiler Adult hundfoder förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Rottweiler Adult 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 829,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,08 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Trädgårdsscen med pool, grillplats och träpaviljong med skjutdörrar
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca Slide 16,6m² 588x300cm set 205 doppimpregnerad transparent
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 93980,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Golvbeläggning med träutseende och ådring
    Kaindl
    Vinylgolv KAINDL Solid Pro Pisa ek 6mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 728,87 kr per Paket
    Vid köp av 48 Paket:
    pris — 407,55 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 692,43 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metallring för pyssel
    Creativ Company
    Ring av metalltråd guld 20cm tjocklek 3mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallring för dekoration
    Creativ Company
    Ring av metalltråd guld 30cm tjocklek 3mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf gödselmedel för upphöjda odlingsbäddar och grönsaker, 4 kilograms förpackning för att främja tillväxt och humusbildning
    FloraSelf Nature
    Pallkrags- & Grönsaksgödsel FLORASELF NATURE 4kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 49,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dukset med träram i olika storlekar
    The Wall
    Kilramset olika storlekar 7-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Förbudsskylt: Förbjudet enligt lag att införa eld, att tända eld och att röka i denna lokal
    Skylt SYSTEMTEXT Förbjudet tända eld 210x297mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Vit fönsterbänksprofil av plast
    Classic by Elfa
    Hylla ELFA vändbar 598x115x48mm vit 453110
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Maxi Ageing 8 Plus hundfoder för stora, äldre hundar från 26 kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Maxi Ageing 8+ 15kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 1059,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 70,60 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Hylla
    Classic by Elfa
    Hylla ELFA vändbar 598x267x48mm vit 453310
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardena tvättborste med vattenanslutning för trädgårdsrengöring
    Gardena
    Skurborste GARDENA Cleansystem ledad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Modernt garage med platt tak, sektionsport och sidodörr
    Telluria
    Garage TELLURIA 3654 inkl. fönster 538x358cm ljusgrå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 121999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Halmstomme för adventskrans, cirka 30 cm diameter
    Halmstomme Ø30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • FloraSelf gödselmedel för kärrväxter, 1,5 kg förpackning med blomsterbild
    FloraSelf Nature
    Rhododendrongödsel FLORASELF NATURE 1,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,60 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle maskeringstejp
    RAUTNER
    Slippappersrulle AlOx K60 gul 11,5x500cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 23,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Halmstomme för adventskrans, cirka 30 cm diameter
    Halmstomme Ø25cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Sandpappersrulle för slipning
    RAUTNER
    Slippappersrulle AlOx K120 gul 11,5x500cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 23,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Säck med långtidsverkande gräsmattegödsel från FloraSelf, 7,5 kg för 150 kvadratmeter
    FloraSelf Nature
    Organiskt gräsgödsel FLORASELF NATURE 7,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 37,20 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tesa Professional Precision Mask maskeringstejp 50 meter gånger 19 millimeter
    Tesa
    Maskeringstejp Precision TESA 19mm 50m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 8 st:
    pris — 84,66 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle halkskyddstejp för inom- och utomhusbruk
    RAUTNER
    Slippappersrulle AIOx K80 gul 11,5x500cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 23,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Slippapper på rulle för slipningsarbeten
    RAUTNER
    Slippappersrulle K180 AlOx gul 11,5x500cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 23,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stående rör av rostfritt stål för trädgårdsdusch
    Pertura
    Stöd PERTURA golvmontering 2-hål rund rostfritt A2
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1635,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Rostfri stålstolpe för flexibelt vattenuttag i trädgården
    Pertura
    Stöd PERTURA golvmontering 5-hål rund rostfritt A2
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1725,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Konstsmide transformator med kabel och kontakt
    Konstsmide
    Startset KONSTSMIDE LED system 31V IP44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Grillborste med stålborst, skruvar och metallskrapa
    Tenneker
    Reservborsthuvuden TENNEKER 2st
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 39,50 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gul maskeringstejp på rulle
    RAUTNER
    Slippappersrulle K240 AlOx gul 11,5x500cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 23,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rektangulär skumplatta
    Skumplastmadrass Softpur 100x200x8cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 724,50 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Utläggning av laminatgolv med trästruktur
    Laminatgolv Nature Sense Kanadensisk gran 7mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 820,53 kr per Paket
    Vid köp av 52 Paket:
    pris — 279,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 697,45 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Golvbeläggning med träutseende
    Laminatgolv Nature Sense Dimas Wood Bunt 7mm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 820,53 kr per Paket
    Vid köp av 52 Paket:
    pris — 279,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 697,45 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit hörnlist med skruvar
    Decor+ by Elfa
    Bärlist ELFA 1855mm matt vit 4200117
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 188,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 101,35 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit hyllskena med skruvar
    Decor+ by Elfa
    Bärlist ELFA 1248mm matt vit 4200115
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 161,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 129,01 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart toalettlock
    GUSTAVSBERG
    Toalettsits med mjukstängning GUSTAVSBERG Estetic svart matt för golvstående toalett 7824038
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2832,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
upp