Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-30 klockan 10:18. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

3113 resultat
Hoppa över produktlista
  • Kreativ set crepepapper med QR-kod för onlineinstruktioner
    Creativ Company
    Kräppapper CREATIV COMPANY Mini DIY Kit Pion 105g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Toalettsits av plast
    REIKA
    Toalettsits med mjukstängning REIKA Mino svart matt rostfritt stål quick & clean universell
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Knipex crimptång för krympning av ändhylsor
    Knipex
    Presstång KNIPEX ändhylsa självinställande
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2085,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Kärcher 36 volt 5.0 Ah batteri
    Kärcher
    Batteri KÄRCHER 36V/5A
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 1990,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Kärcher tvättborste med borst
    Kärcher
    Tvättborste KÄRCHER WB 7 Plus 3-i-I
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Sittsäck i fuskpäls med Sitting Point-logotyp
    Sitting Point
    Sittsäck SITTING POINT Fluffy L salvia 70x90cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Grå köksfront
    Hafa
    Badrumsskåp Högskåp HAFA Store Push antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6919,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vägghängd skåp med två dörrar för badrum eller andra rum
    GUSTAVSBERG
    Badrumsskåp Väggskåp GUSTAVSBERG Graphic grå slät 60x32cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Enkel staketstolpe
    Konsta
    Stolpe KONSTA för gjutning Ø8x260cm antracit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning Wago 221-423 kopplingsklämmor med spak, Green Range
    Wago
    Kopplingsklämma WAGO 221 3x0,2-4mm² 50-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 7,18 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wago 221-422 kopplingsklämmor med spak Green Range, 16 stycken
    Wago
    Kopplingsklämma WAGO 221 2x0,2-4mm² 16-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 9,94 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wago 221-422 kopplingsklämmor med spakar, 100-pack
    Wago
    Kopplingsklämma WAGO 221 2x0,2-4mm² 100-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 5,39 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wago 221-425 kopplingsklämma med spak Green Range, 8 stycken
    Wago
    Kopplingsklämma WAGO 221 5x0,2-4mm² 8-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 21,13 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wago 221-423 Kopplingsklämma med spakar Green Range, 12 stycken
    Wago
    Kopplingsklämma WAGO 221 3x0,2-4mm² 12-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 164,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 13,67 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stihl Multiclean rengöringsmedel i en 500 milliliter sprayflaska
    STIHL
    Universalrengöring STIHL MultiClean 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 114,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning Wago 221-425 kopplingsplint med spak
    Wago
    Kopplingsklämma WAGO 221 5x0,2-4mm² 25-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 11,16 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning med odlingsduk av naturfiber, 16x8x0,5 cm
    FloraSelf
    Fröfiber FLORASELF 0,3-0,5cm 5-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativ platta av trä i tegelstensutseende
    Klimex
    Väggtegel KLIMEX Ultrawood White Wash 18x49,5cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 988,89 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Skorstensbyggsats med rör, manschetter, tätningsmedel och rosett
    Safepipe
    Skorstenspaket SAFEPIPE grundpaket svart metall 4m ø 150mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 9995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2498,75 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Original 3in1 träprimer burk
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original Kvist- och Spärrgrund vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk Nordsjö Original kvist- och spärrgrund
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original Kvist- och Spärrgrund vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 589,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Zinsser B-I-N Aqua isoleringsprimer, 2,5 liters burk
    Bin Aqua Kvist- och isoleringsgrund vattenburen 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 1049,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 419,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Zinsser B-I-N Aqua lackprimer i burk
    Bin Aqua Kvist- och isoleringsgrund vattenburen 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 449,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Perform Plus Badrumsgrundfärg burk
    Nordsjö
    Våtrumsgrundfärg NORDSJÖ Perform+ vit 10l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 184,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Duschmodul med avloppsarmatur
    Unidrain
    Grundpaket JAFO Unidrain 800x75mm 7123016
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö träfästprimer för inomhusbruk
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 229,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Häftgrund för träverk med lock
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö häftgrund i burk för trä, list och panel
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original vit 0,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 298,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Perform Plus Badrumsgrundfärg i hink
    Nordsjö
    Våtrumsgrundfärg NORDSJÖ Perform+ vit 2,5l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle taktätningsmembran för tätning av tak
    Mataki
    Grundpapp MATAKI YEP 2500 15x0,20m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hörnduschränna med vattenlås för badrum
    Unidrain
    Golvränna grundpaket JAFO Unidrain HighLine Custom sidoutlopp hörn 200x75 mm 7115479
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 3999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Grundolja i burk för utomhusbruk
    Cuprinol
    Grundolja CUPRINOL PT8 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 278,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Duschmodul med avloppsarmatur
    Unidrain
    Grundpaket JAFO Unidrain 900x75mm 7123017
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4573,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Duschmodul med avloppsarmatur
    Unidrain
    Grundpaket JAFO Unidrain 700x75mm 7123015
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4228,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova träbasolja burk
    Nordsjö
    Grundolja NORDSJÖ Tinova Wood Base Oil PT8 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgburk Nordsjö Tinova träbasolja
    Nordsjö
    Grundolja NORDSJÖ Tinova Wood Base Oil PT8 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 279,00 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
upp