Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-30 klockan 12:24. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

2966 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach silikatfärg helmatt vit, 5 liters hink för inomhus- och utomhusbruk
    Hornbach
    Silikatfärg HORNBACH helmatt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach silikatfärg vit, helmatt, i en 10-liters hink för inomhus- och utomhusbruk.
    Hornbach
    Silikatfärg HORNBACH helmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hörn bastu med glasfront, träbänkar och kamin i ett modernt designat rum
    Home Deluxe
    Bastu SKYLINE XL BIG 8kW bastuaggregat 210x200x200cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 31999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Interiörperspektiv av en bastu med träelement, glasfront och indirekt belysning.
    Home Deluxe
    Bastu OMAHA 7,5 kW bastuaggregat 200x180x150cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 32999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träskjul med dubbeldörr och skydd
    Plus
    Förråd PLUS Nordic Multi 9,5m² 2 moduler med dubbeldörr och öppen framsida
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29856,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Redskapsbod i trä med pulpettak och dubbeldörr
    Plus
    Förråd PLUS Nordic Multi 9,5m² 2 moduler med dubbeldörr och stängd framsida inkl. takpapp & aluminiumlister
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 31989,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Silikatfärg, 1 liters burk, helmatt, vit, för inomhus- och utomhusbruk.
    Hornbach
    Silikatfärg HORNBACH helmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master väggfärg hink
    Nordsjö
    Väggfärg NORDSJÖ Master Wall 5 matt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1298,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 129,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordsjö Master väggfärg, supermatt, lämplig för inomhusbruk
    Nordsjö
    Väggfärg NORDSJÖ Master Wall 5 matt vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 159,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdshus i trä med öppna dörrar och tak för en cykel
    Bertilo
    Trädgårdsskjul BERTILO Timmo 4 Plus inkl. golv och extratak 7m² 400x200cm natur
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 13690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Plugg med fyrkantigt huvud av plast
    Fuktspärrteknik
    Fästplugg FUKTSPÄRRTEKNIK F1 för Delta matta & kantlist 40 mm 200st/frp
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akvarium med fiskar, växter och stenar
    Juwel Aquarium
    Akvarium JUWEL RIO 180 LED vit
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 27 Recensioner.
    pris — 3749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit tryckplatta för spolcistern
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma20 Round dubbelspolning borstat stål 7832168
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1919,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ventilator för badrum
    Fresh
    Värmeflyttare FRESH Intellivent Celsius
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1590,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja, 1 liters burk
    Hårdvaxolja HERDINS pigmenterad vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 649,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tjärolja träskyddsolja, brun, 3 liters burk
    Tjärolja HERDINS pigmenterad brun 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 226,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Trätjära trätjära i en 3 liters hink
    Trätjära HERDINS 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 459,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 153,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja 275 ml burk
    Hårdvaxolja HERDINS rökt ek 275ml
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 978,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Trätjära i en 1-liters burk
    Trätjära HERDINS 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Multigrund vit grundfärg i färgburk
    Hornbach
    HORNBACH Akryl Multigrund vit 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 25 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 198,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Multigrund vit grundfärg i färgburk
    Hornbach
    HORNBACH Multigrund vit 2 l
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 15 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Teakolja 1 liter burk för utomhusbruk
    Teakolja HERDINS utomhus 1L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdspaviljong i trä med två hängande stolar på en terrass i en trädgård.
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3m² 300x300cm obehandlad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 22807,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • 2-i-1-kakelfärg i en burk med Hornbach-logotypen
    Hornbach
    Kakelfärg HORNBACH 40 halvblank vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 28 Recensioner.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 319,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hink med Teknos Nordica matt fasadfärg
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt svart 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 829,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 307,04 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Teknos Nordica Matt färgburk för utomhusbruk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt svart 0,9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 443,33 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Teknos Nordica Matt fasadfärg i färgburk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt svart 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2049,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 227,67 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Gardena Filter för trädgårdsslangar
    Gardena
    Tryckutjämnare GARDENA Micro-Drip-System 1000
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 146,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Betongblandare för byggnadsarbeten
    Pattfield
    Betongblandare PATTFIELD omonterad 160L
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 2590,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grått golvkakel med matt yta
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Avellino stone 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 76,67 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink TeknosPro 5 väggfärg
    Teknos
    Väggfärg TEKNOS Teknospro 5 Bas 1 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 138,78 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdshus i trä med skjutdörr
    Plus
    Lekstuga PLUS Cozy med bänk obehandlat - inkl. takpapp/aluminiumgjutning 184x208cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 20500,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Teknos Pro 5 väggfärg i hink
    Teknos
    Väggfärg TEKNOS Teknosspro 5 Bas 1 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 166,30 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lekhus i trä med fönster och tak i trädgården
    Palmako
    Lekstuga PALMAKO Marie trä obehandlad
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 17995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dörrstängare set för innerdörrar
    Paulmann
    Basset PAULMANN URail 2,3m signalvit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trägolv med trästruktur
    Gerflor
    Vinylplattor Senso Rustic Muscade självhäftande 15,2X91,4cm 16-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 327,80 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
upp