Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-01 klockan 17:03. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

3132 resultat
Hoppa över produktlista
  • Rulle med noppfolie för byggapplikationer
    Fuktspärrteknik
    Fuktskyddsmatta FUKTSPÄRRTEKNIK skarv dubbelt uppvik 616 g/m² 0,50x20 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Golvlack golvlack i en 1 liters burk
    Golvlack matt 1L
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Trätjära i en 1-liters burk
    Trätjära HERDINS 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lekhus i trä med fönster och tak i trädgården
    Palmako
    Lekstuga PALMAKO Marie trä obehandlad
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 17995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trägolv med trästruktur
    Gerflor
    Vinylplattor Senso Rustic Muscade självhäftande 15,2X91,4cm 16-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 327,80 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Primer SIKA Sikafloor-01 1kg
    Sika
    Primer SIKA Sikafloor-01 1kg
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja 275 ml burk
    Hårdvaxolja HERDINS rökt ek 275ml
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 978,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Golvlack Aqua 3 liters behållare
    Golvlack matt 3 l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 266,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Trätjära trätjära i en 3 liters hink
    Trätjära HERDINS 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 459,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 153,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tjärolja träskyddsolja, brun, 3 liters burk
    Tjärolja HERDINS pigmenterad brun 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 226,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja, rökt ek, 1 liter
    Hårdvaxolja HERDINS pigmenterad rökt ek 1L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 639,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 639,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Teakolja 1 liter burk för utomhusbruk
    Teakolja HERDINS utomhus 1L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • 2-i-1-kakelfärg i en burk med Hornbach-logotypen
    Hornbach
    Kakelfärg HORNBACH 40 halvblank vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 28 Recensioner.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 319,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Nordsjö Tinova Excellent Exterior fasadfärg i hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 334 red 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk fasadfärg från Nordsjö
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 337 black 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Excellent Exterior fasadfärg i hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 334 red 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk fasadfärg från märket Nordsjö
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova excellent exterior 337 black 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Nordica Matt färgburk för utomhusbruk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt svart 0,9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 443,33 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Trädgårdspaviljong i trä med två hängande stolar på en terrass i en trädgård.
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Lenna 8,3m² 300x300cm obehandlad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 22807,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Teknos Nordica Matt fasadfärg i färgburk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt svart 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2049,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 227,67 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Färgburk med lack för träytor från Nordsjö
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Original blank vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 215,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Nordsjö lackfärg i burk med Mix symbol
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Original blank vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 289,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit spolplatta för spolcistern med två knappar
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma01 alpinvit blank dubbelknapp 7972380
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 51 Recensioner.
    pris — 596,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med Teknos Nordica matt fasadfärg
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt svart 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 829,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 307,04 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • IDO spolknapp för toalett
    IDO
    Spolknapp IDO Seven dubbelspolning krom 110x150 mm 7925796
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 227,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdsskjul i trä med dörr och två fönsterluckor i trädgården
    Palmako
    Kiosk PALMAKO Stella 8,2m² 259x323cm natur
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 21588,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Nordsjö Tinova burk med dörr- och fönsterfärg
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Tinova Door & Window 337 Black 1 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 289,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hammerite Ultima metallfärgburk, skydd för alla metaller
    Hammerite
    Metallfärg HAMMERITE Ultima Smooth svart 0,25L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 756,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova burk med dörr- och fönsterfärg
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Tinova Door & Window 337 Black 2,5 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit spolplatta för spolcistern med två knappar
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma01 svart blank plast 7972386
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 891,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Blandare med ett handtag i kromlook för tvättställ
    GUSTAVSBERG
    Tvättställsblandare GUSTAVSBERG Nya Nautic krom 140 mm GB41216047
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1210,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hammerite Ultima metallskyddsfärg, svart, RAL 9005
    Hammerite
    Metallfärg HAMMERITE Ultima Smooth svart 0,75L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 518,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träskjul med pulpettak för förvaring av ved eller trädgårdsredskap
    Plus
    Cykelskjul PLUS Nordic 5,7m² 1 modul öppen trä inkl. takpapp & aluminiumlister 229x218x220cm obehandlad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 18791,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Nordsjö One Super Tech fasadfärg för trä i en burk
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ One super tech 337 black 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 349,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tak & Panel inomhuslasyr, 1 liter
    Vägglasyr HERDINS tak och panel extra vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 359,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tak & Panel trälasyr, tre liter
    Vägglasyr HERDINS tak och panel extra vit 3L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 798,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 266,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp