Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-01 klockan 19:33. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

2989 resultat
Hoppa över produktlista
  • Modern trädgårdshus i trä med skjutdörr och trädgårdsmöbler
    Palmako
    Friggebod PALMAKO Ines 13,7m² Slide vit/transparent
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 66108,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med skjutdörrar i glas
    Palmako
    Friggebod PALMAKO Ines 11,1m² Slide brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55706,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med skjutdörr
    Palmako
    Friggebod PALMAKO Ines 13,7m² Slide Plus brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75098,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med skjutdörr
    Palmako
    Friggebod PALMAKO Ines 11,1m² Slide grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55706,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Gardinskena med tillbehör för gardinmontering
    Paulmann
    Startsats PAULMANN URail max 1000W 2,3m 230V mattsvart
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ludwigia repens akvarieväxt i kruka
    DENNERLE PLANTS
    Akvarieväxt DENNERLE PLANTS papegojblad Red Ruby Alternanthera reineckii Red Ruby XXL
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Träpaneler med ådring
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Shabby Wood 45x200cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdsskåp med dörr och tak
    Biohort
    Redskapsbod BIOHORT HighLine strl. HS 134x254cm mörkgrå-metallic
    Genomsnittligt betyg: 4.9 av 5 stjärnor. 264 Recensioner.
    pris — 23995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metallförråd med dörr och tak
    Biohort
    Redskapsbod BIOHORT HighLine strl. HS 134x254cm kvartsgrå-metallic
    Genomsnittligt betyg: 4.9 av 5 stjärnor. 264 Recensioner.
    pris — 25085,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vinkelkoppling i mässing med gänga och slanganslutning
    GEKA
    Regntunneanslutningsset GEKA vinkel 90°
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Diskhoavloppssats med flexibel slang
    GEKA
    Regntunneförbindningsset GEKA 1"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Nordsjö Tinova Transparent Exterior trälasyr i en burk
    Nordsjö
    Fasadlasyr NORDSJÖ Tinova Transparent Exterior 361 black 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 164,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Transparent Exteriör trälack burk
    Nordsjö
    Fasadlasyr NORDSJÖ Tinova Transparent Exterior 361 black 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 219,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova Transparent Exterior fasadfärg burk
    Nordsjö
    Fasadlasyr NORDSJÖ Tinova Transparent Exterior bc 0,93L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 246,24 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hammerite Ultima metallskyddsfärg burk, silver RAL 9006
    Hammerite
    Metallfärg HAMMERITE Ultima Smooth silver 0,25L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 756,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hammerite Ultima metallskyddsfärgburk, röd nyans RAL 3003, skyddar alla metaller, 12 års skydd
    Hammerite
    Metallfärg HAMMERITE Ultima Smooth röd 0,75L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 518,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hammerite Ultima metallfärg silver RAL 9006 burk
    Hammerite
    Metallfärg HAMMERITE Ultima Smooth silver 0,75L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 518,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cykel i ett cykelställ av metall
    Biohort
    Cykelställ BIOHORT till HighBoard
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 54 Recensioner.
    pris — 859,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Trästruktur för golvbeläggning
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Shiffield ek 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tapet med mångfärgad trädesign
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Bahia 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins oljebets ljusgrå, 275 ml burk
    Oljebets HERDINS Ljusgrå 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins oljebets, kulör Mörkgrå, 275 ml burk
    Oljebets HERDINS mörkgrå 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk Herdins oljebets med ett innehåll på 275 ml
    Oljebets HERDINS svart 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning med 25 färgade häftstift
    The Wall
    Kartnål THE WALL metall 25 pack
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 15,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • På bilden syns ett brokigt träd i kruka framför en damm.
    FloraSelf
    Klätterbenved uppstammad FLORASELF Euonymus fortunei 'Harlequin' stamhöjd 50cm Co 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Metallskyddslack 3 i 1 burk
    Hornbach
    Metallskyddslack HORNBACH 3i1 glanslack 70 vit 250ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 516,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk metallskyddslack 3 i 1 från Hornbach
    Hornbach
    Metallskyddsfärg HORNBACH 3i1 glanslack vit 750ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metall trädgårdsskåp med öppna dörrar och kvinna i trädgården
    Biohort
    Redskapsskåp BIOHORT Strl. 150 metall 155x83x182,5cm silver-metallic
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 397 Recensioner.
    pris — 10549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dörrmatta med svart ram
    Hamat
    Entrématta Briljant antracit 120x180
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, glansgrad 40 halvblank, röd, 5 liter, räcker till cirka 65 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg, svart, 5 liter, halvblank, glansgrad 40, vattenbaserad utomhusfärg, 12 års långtidsskydd, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, svart, halvblank, 10 liter, vattenbaserad, väderbeständig, upp till 12 års långtidsskydd.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 10 liter, halvblank, röd, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Bi-Office Självhäftande anteckningar, 76x76 mm, förpackning med 100 stycken
    Bi-Office
    Klebezettel 12 Blöcke à 100 Blatt 76x76 mm sortierte Farbauswahl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Dörrmatta med kant
    Hamat
    Entrématta Briljant taupe 120x180
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdshus i trä med tak och cykel i trädgården
    Palmako
    Sidotak PALMAKO 4,2m² 144x290cm doppimpregnerat
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4943,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp