Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 05:45. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

2935 resultat
Hoppa över produktlista
  • Fyrkantig LED-taklampa
    Malmbergs Pro
    LED-panel MALMBERGS Luminant 30W 3000K 4-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1880,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 470,00 kr per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Teknos Aqua Futura Primer i en hink
    Teknos
    Primer TEKNOS Futura Aqua vit 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 295,93 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub med vit akrylfärg, 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg titanvit 200ml
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Knappbana av plast
    Fuktskyddsmatta 400 g/m² 2,5x20 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 23,98 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Tub svart akrylfärg, 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg svart 200ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Aqua Futura Primer färgburk
    Teknos
    Primer TEKNOS Futura Aqua vit 0,9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 443,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Aqua Futura Primer i en 0,45 liters burk
    Teknos
    Primer TEKNOS Futura Aqua vit 0,45L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 664,44 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollerset med färgtråg och två färgrollers
    Hornbach
    Rollerset HORNBACH Lack fint resultat 4-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Glädje Joy gammalrosa för väggmålning inomhus.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Glädje 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Insikt Insight misty grey.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Insikt 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med StyleColor Natural Elements lerfärg i nyansen Kärlek rosenkvarts
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Kärlek 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk StyleColor Natural Elements lerfärg i nyansen agatgrå för inomhusbruk.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Säkerhet 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lerfärg StyleColor Natural Elements Passion terrakotta i färgburk
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Passion 2,5l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En färgburk med Stylecolor Natural Elements lerfärg i nyansen I lugn och ro calm himmelsblå.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color I lugn och ro 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En hink Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Lätthet Lightness för inomhusbruk.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Lätthet 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk StyleColor Natural Elements lerfärg i nyansen Visdom light grey.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Visdom 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Style Color Natural Elements lerfärg i pastellbrun Balance.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Balans 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Serenity
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Lugn 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen sandbrun
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Ro 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Kraft Strength pastellviolett.
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Kraft 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen kreativitet ljusgul i färgburk
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Kreativitet 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Paviljong med glasväggar och tak av takpapp
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca Slide 16,6m² set 202 588x300cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 110535,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • StyleColor Natural Elements lerfärg i färgen förhoppning salviagrön för väggmålning
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Förhoppning 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Natural Elements lerfärg i färgen Harmoni lindgrön
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Harmoni 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color Natural Elements lerfärg i nyansen Rekreation Restful blågrå som färgburk
    StyleColor NATURAL ELEMENTS
    Väggfärg NATURAL ELEMENTS Style color Rekreation 2,5l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Närbild av en Fittonia krukväxt med distinkta bladnerver
    FloraSelf
    Åderblad FLORASELF Fittonia verschaffeltii White Forest Flame 15-17cm krukstorlek Ø12cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Fristående paviljong med träram, glasväggar och tegeltak
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca Slide 16,6m² set 202 588x300cm doppimpregnerad brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 98391,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dekorativ dörrgardin med detaljerad närbild av de flätade trådarna
    Dörrdraperi DEGOR Milan blå/lila 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dekorativ platta med vertikala ränder och färgade prickar
    Dörrdraperi DEGOR multi 90x210cm
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 1299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdspaviljong med glasväggar och tegeltak
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca Slide 16,6m² set 202 588x300cm doppimpregnerad grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 98391,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med skjutdörrar i glas
    Palmako
    Friggebod PALMAKO Ines 11,1m² Slide Plus brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 67487,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med skjutdörr
    Palmako
    Friggebod PALMAKO Ines 11,1m² Slide Plus grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 67487,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgård med modernt trädgårdshus i trä, utrustat med kontor och sittgrupp
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca Slide 16,6m² set 202 588x300cm obehandlad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 91502,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med pulpettak, glasfront och kontorsmöbler i trädgården
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca Slide 16,6m² set 202 588x300cm doppimpregnerad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 98391,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Aluminiumterrass med möbler på en terrass
    Pergolamarkis m. motor & LED grå 3,94x3,94m
    Genomsnittligt betyg: 3.2 av 5 stjärnor. 32 Recensioner.
    pris — 12995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Grå klämmarkis med teleskopstänger av metall för balkong eller terrass.
    Balkongmarkis grå 2x1,2m
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
upp