Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 06:32. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

2935 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg, svart, 5 liter, halvblank, glansgrad 40, vattenbaserad utomhusfärg, 12 års långtidsskydd, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 10 liter, halvblank, röd, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Burk Herdins oljebets med ett innehåll på 275 ml
    Oljebets HERDINS svart 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, 2,5 liter, halvblank, röd, vattenbaserad, väderbeständig, täckförmåga circa 32 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 155,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins oljebets ljusgrå, 275 ml burk
    Oljebets HERDINS Ljusgrå 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativ lamellgardin med vertikala ränder och närbild av lamellerna
    Dörrdraperi DEGOR Adia grön/vit 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Reservdel för dammpump, bestående av en svart bas och ett vitt filtertillbehör.
    Pax
    Kallrasspjäll FRESH Pax Passad Ø92x43mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk cement och golvfärg med reptåliga och slitstarka egenskaper inklusive Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Cement- & golvfärg HORNBACH silvergrå 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 147,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskyddsfärg 3-i-1 burk från Hornbach
    Hornbach
    Metallskyddslack 3i1 40 halvblank matt vit 250ml
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 516,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor klarlack för kritfärg i burk om 375 milliliter för halvblank glans och skydd.
    StyleColor
    Klarlack kritfärg StyleColor halvmatt 375ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 397,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Enfärgad bakgrund
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX blank magnolia 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor kritfärg för väggar och möbler med vintage utseende i burk
    StyleColor
    Kritfärg StyleColor cottage green 375ml
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 397,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor kritfärg för väggar och möbler med vintage utseende i burk
    StyleColor
    Kritfärg StyleColor kings red 375ml
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 397,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tapetrulle med fin struktur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Sabbia stenlook ljusgrå 45x200cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 76,67 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • DELTA-MS bubbelplast för väggområdet
    Fuktspärrteknik
    Fuktskyddsmatta FUKTSPÄRRTEKNIK Delta Black Line 616 g/m² 1x20 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor kritfärg för väggar och möbler med vintage utseende i burk
    StyleColor
    Kritfärg StyleColor shadow 750ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 372,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgehink med kritfärg för väggar och möbler
    StyleColor
    Kritfärg StyleColor cottage white 750ml
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 17 Recensioner.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 372,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor kritfärg för väggar och möbler med vintage utseende i burk
    StyleColor
    Kritfärg StyleColor stone grey 375ml
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 397,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbel trädgårdsport med tillbehörssats
    Plus
    Dubbelgrind PLUS Country 300x98cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Burk med StyleColor klarlack för kritfärg med matt yta för trämöbler
    StyleColor
    Klarlack kritfärg StyleColor matt 375ml
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 27 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 397,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Täckning med spännband och fästmaterial
    Swim & Fun
    Vintercover SWIM&FUN med wirelås 4,9x3,6m blå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 803,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dubbelport med monteringsdetaljer
    Plus
    Dubbelgrind PLUS Vinesse 300x98cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ifö Logo Dubbelspolningsknapp för toaletter
    IFÖ
    Spolknapp IFÖ Spira förhöjd enkelspolning krom
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Panellackburk för inomhusbruk med en glansnivå på 40.
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 750 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hagmans Plåtprimer i 3-liters hink för metall och aluminium
    Hagmans
    Plåtprimer HAGMANS 3 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 283,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ifö Logo tryckplatta av plast för spolcistern
    IFÖ
    Spolknapp IFÖ Sign vandalsäker blankförkromad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 278,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Färgburk inomhusfärg för paneler
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 70 2,5 l
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk med panellack för inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 70 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk panellack för inomhusbruk från Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 375 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hagmans Plåtfärg Primer 0,75 liter burk
    Hagmans
    Plåtprimer HAGMANS 0,75 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 398,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färg för paneler, inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 2,5 l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Liquitex Basics akrylpapper, canvasstruktur, 16 x 20 tum
    WINSOR & NEWTON
    Akrylblock Liquitex 41x51cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 235,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Fyrkantig LED-taklampa
    Malmbergs Pro
    LED-panel MALMBERGS Luminant 30W 3000K 4-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1880,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 470,00 kr per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Geberit spolplatta för cisterner med två knappar
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Delta50 blankförkromad 7832370
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hissgardin med kedjemekanism
    Dörrdraperi DEGOR Milan svart 60x190cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Textil lamellgardin med mönster och manöver skena
    Dörrdraperi DEGOR Paola röd 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp