Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 13:55. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

3077 resultat
Hoppa över produktlista
  • Dekorfolie med mönster av cirklar och segment
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Glas is 45x200cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit spolplatta med två runda knappar
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Omega 20 platta vit blank / knapp vit blank / dekorringar krom 115.085.KJ.1
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 14 Recensioner.
    pris — 1130,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    LED-ljusslang på vit spole med svart strömkabel och kontakt.
    Eglo
    LED Stripe EGLO 25m ww 270W
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskyddslack i färgbehållare med färgprov
    Hornbach
    Metallskyddslack HORNBACH 3i1 40 halvblank 750ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Plastdunk med silikatbinder från Hornbach, grundfärg och förtunning för silikatfärg, förstärkande för inomhus och utomhusbruk.
    Hornbach
    Silikatbinder HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 42,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS grafitsvart 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Växtstöd av metall med två ringar
    Obelisk Oscar 130cm lava-grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Växtstöd av metall
    Obelisk Oskar Ø23x160cm lava-grå
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS mahognybrun 300 ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS teak 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Marmorstruktur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Marmor grå svart 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 80,74 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Marmorplatta med naturlig ådring
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Marmor vit brun 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 80,74 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle PVC-maskeringstejp, 30 millimeter gånger 33 meter
    Roxolid
    Maskeringsband ROXOLID puts orange 30mm 33m
    Genomsnittligt betyg: 2.8 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1,18 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS svartbrun 300 ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Texturerad marmorskiva för inredning
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Marmor svart 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 80,74 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Plommon på trädet
    OMNIA GARDEN
    Plommon OMNIA GARDEN Herman kit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Burk med Hornbach Träfärg Plus träfärg i rött med halvblank glansgrad
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt röd 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Närbild av en yta i bokträ.
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Trälook 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.9 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 83,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,22 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Närbild av en träyta.
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Trälook 90x210cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,96 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordica Eko blank fasadfärg i en burk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg oxidröd 0,9L Bas 5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 421,11 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Guldfärgad självhäftande folie i detalj
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Metall guld 45x150cm
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 74,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 109,63 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En färgburk med 2,5 liter svart träfärg för utomhusbruk från Hornbach med upp till 15 års hållbarhetsskydd.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Marmorstruktur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Marmor svart 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 76,67 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink Teknos Nordica Eko för fasader
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg oxidröd 2,7L Bas 5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 295,93 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hink med 2,5 liter Hornbach Träfärg Plus träfärg i rött, halvblank, väderbeständig för utomhusbruk.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt röd 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ettgreppsblandare av förkromat metall för tvättställ
    FM Mattsson
    Badkarsblandare FM MATTSSON 9000E utan pip krom mässing 81910000
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1591,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Glidex silikonspray, 400 ml burk
    Silikonspray GLIDEX 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    En fem liters hink med Hornbach Träfärg Plus träfärg för utomhusbruk med upp till femton års skydd.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Marmorstruktur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Marmor grå svart 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 76,67 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En burk Hornbach Träfärg Plus träfärg, en väderbeständig trälasyr för utomhusbruk.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Abstrakt svart textur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Velour svart 45x100cm
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 64,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 142,22 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hink med träfärg Träfärg Plus i rött, 10 liters förpackning för utomhusbruk med upp till 15 års långtidsskydd, Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 132,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • JBL AquaPad akvariedyna
    JBL
    Akvariematta JBL Aquapad 100x40cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En fem liters hink Hornbach Träfärg Plus träfärg i svart för utomhusbruk med 15 års långtidsskydd och halvmatta glans.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Jungle Gym lekplats med gunga, rutschkana och sandlåda i trädgården.
    Jungle Gym
    Lektorn JUNGLE GYM komplett
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • NYHET
    HORNBACH Träfärg Plus träfärg i svart, halvmatt färg för utomhusbruk, 10 liter förpackning för cirka 100 kvadratmeter.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 132,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp