Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 14:42. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

2934 resultat
Hoppa över produktlista
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS antik ek
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mahognybrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS gul
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS ljusbrun 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS mahogny 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mellanbrun ek
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS mellanbrun 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mahogny
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS brunocker
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS kastanjebrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS ljus ek
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörk antik ek
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörkgrön
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS ljus valnöt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS körsbär 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörk valnöt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS syrabetston 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS teak
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS körsbär
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS röd
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS silvergrå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit trådgardin med närbild av tygstrukturen
    Dörrdraperi DEGOR Nica vit 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörk mahogney
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS modebrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardin med tvinnade trådar
    Dörrdraperi DEGOR Adia blå 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Gardin med vridna plastdetaljer
    Dörrdraperi DEGOR Adia grön 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Delar av ett stängselsystem: tre stängselelement, tre täcklister, tre hållare, fyra stolpar och en skruvnyckel.
    Alberts
    Stålnätspanel set ALBERTS Oslo med dubbla trådar 200x100cm 6m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Komponenter i ett staketset: fem fyllningsstänger, fem gallermattor, fem täckremsor, en skiftnyckel och sex staketstolpar
    Alberts
    Stålnätspanel set ALBERTS OSLO med dubbla trådar 200x140cm 10m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 8299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Beståndsdelar i ett stängselsystem: tre täckprofiler, tre gallermattor, tre stängselhållare, fyra stängselstolpar och en insexnyckel
    Alberts
    Stålnätspanel set ALBERTS Oslo med dubbla trådar 200x140cm 6m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Komponenter för ett staket: Fyra täcklister, fyra staketelement, fyra fästen, ett monteringsverktyg och fem stolpar
    Alberts
    Stålnätspanel set ALBERTS OSLO med dubbla trådar 200x160cm 8m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdsutsikt med lusthus i trä, utemöbler och frodig växtlighet
    Palmako
    Lusthus PALMAKO Veronica 2 6,9m² Ø289cm natur
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Enskilda delar för staketkonstruktion: staketpaneler, gallermattor, staketstolpar och fästmaterial
    Alberts
    Stålnätspanel set ALBERTS Bergen med dubbla trådar 200x160cm 6m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Komponenter i ett staketset: åtta staketpaneler med rombmönster, åtta nätstaketpaneler, åtta fästen, nio staketstolpar och en insexnyckel
    Alberts
    Stålnätspanel set ALBERTS Bergen med dubbla trådar 200x140cm 16m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 12999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Komponenter i ett staketset: Fem staketpaneler, fem täcklister, fem fästen, sex stolpar och ett monteringsverktyg.
    Alberts
    Stålnätspanel set ALBERTS Oslo med dubbla trådar 200x100cm 10m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Beståndsdelar i ett staketset: fem tvärstag, fem gallermattor, fem fästen, en insexnyckel, sex staketstolpar
    Alberts
    Stålnätspanel set ALBERTS Oslo med dubbla trådar 200x120cm 10m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Enskilda delar till ett staket: gallerelement, stolpar, täcklister, vinklar och en skiftnyckel.
    Alberts
    Stålnätspanel set ALBERTS Oslo med dubbla trådar 200x160cm 16m antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 13999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp