Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 16:46. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

3077 resultat
Hoppa över produktlista
  • Silverfärgade knappnålar
    Hortus
    Stängselstolpe HORTUS tentorstolpe 8mm 110cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 619,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,73 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Teknos Aqua Futura 20 burk färg för trä och metall
    Teknos
    Lackfärg TEKNOS Futura Aqua 20 NCS-S0502-Y 0,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 731,11 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Svart trådram med fyra bilder fästa med klädnypor
    Anslagstavla med träklämmor 57x38cm
    Genomsnittligt betyg: 3.1 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Teknos Aqua Futura 20 lackburk för trä och metall
    Teknos
    Lackfärg TEKNOS Futura Aqua 20 NCS-S0502-Y 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 479,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 532,22 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit spolplatta för toalettspolning
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma20 Square dubbelspolning krom 7832169
    Genomsnittligt betyg: 1.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 1453,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rust-Oleum logotyp. Burk med kritfärg för möbler, färg Flint
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Flint 750 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 465,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herol Vaxolja trävaxolja, 500 ml burk
    Vaxolja HERDINS 500ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 458,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trådgardin med struktur och detaljvy
    Dörrdraperi DEGOR Paola svart 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rust-Oleum möbelfärg kritfärg i burk
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Mustard 125 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1112,00 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Dekorativt akvarium med fiskar, växter och stenar
    Juwel Aquarium
    Akvarium JUWEL Lido 200 LED-belysning, pump, filter, värmare grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • NYHET
    LED-ljusslang på vit spole med svart strömkabel och kontakt.
    Eglo
    LED Stripe EGLO 25m ww 270W
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rust-Oleum möbelfärg, kritfärg, burk
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Cocoa 750 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 465,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rust-Oleum möbelfärg kritfärg Clotted Cream
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Clotted Cream 125 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1112,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rust-Oleum möbelfärg med kalkmatt finish i burk
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Chalk vit 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallförråd med dubbeldörr för förvaring av trädgårdsredskap
    Biohort
    Redskapsbod BIOHORT HighLine H5 dubbeldörr 275x315cm kvartsgrå-metallic
    Genomsnittligt betyg: 4.9 av 5 stjärnor. 266 Recensioner.
    pris — 39995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rust-Oleum möbelfärg kritfärg burk
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Chalk vit 125 ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 952,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja burk, 1 liter
    Hårdvaxolja HERDINS pigmenterad ljusgrå 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 639,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 639,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit tryckplatta med två knappar
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Delta50 alpinvit blank 246x164 mm 7832369
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rust-Oleum Möbelfärg kritfärg, Antique White
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Antique vit 750 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Plommon på trädet
    OMNIA GARDEN
    Plommon OMNIA GARDEN Herman kit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Blank krom enspaksblandare för duschar
    FM Mattsson
    Duschblandare FM MATTSSON 9000E krom 81801500
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1683,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Nordica Eko blank fasadfärg i en burk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg oxidröd 0,9L Bas 5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 421,11 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rust-Oleum möbelfärg kritfärg Antique White burk
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Antique vit 125 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 952,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Herdins hårdvaxolja med 275 ml innehåll
    Hårdvaxolja HERDINS pigmenterad ljusgrå 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1050,91 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink Teknos Nordica Eko för fasader
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg oxidröd 2,7L Bas 5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 295,93 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ettgreppsblandare av förkromat metall för tvättställ
    FM Mattsson
    Badkarsblandare FM MATTSSON 9000E utan pip krom mässing 81910000
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1591,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS carl-johan brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Glidex silikonspray, 400 ml burk
    Silikonspray GLIDEX 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS blå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdshus med glasfront och tak
    Palmako
    Paviljong PALMAKO Bianca Slide 16,6m² 588x300cm set 205 vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 107795,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörk ek
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS ebenholtzsvart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS vit 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS antik ek
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mahognybrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS gul
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
upp