Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 17:49. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

3077 resultat
Hoppa över produktlista
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS antik ek
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mahognybrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS gul
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS ljusbrun 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS mahogny 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mellanbrun ek
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS mellanbrun 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mahogny
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS brunocker
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rust-Oleum Möbelfärg kritfärg, Antique White
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Antique vit 750 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS kastanjebrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS ljus ek
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörk antik ek
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå metallyta
    RAUTNER
    Slippapper RAUTNER SiC K600 230x280mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 529,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Stapel med svarta pysselpapper
    RAUTNER
    Slippapper RAUTNER SiC K320 230x280mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 529,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörkgrön
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Enfärgad bakgrund
    RAUTNER
    Slippapper RAUTNER SiC K240 230x280mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 529,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Enfärgad bakgrund
    RAUTNER
    Slippapper RAUTNER SiC K180 230x280mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 529,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • LED-remsa och fästklämma
    Paulmann
    LED Stripe PAULMANN MaxLED Stripe COB 2700K 2,5m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skohylla av polypropen för tre par skor
    Skobricka svart 27x35x3cm 3-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS ljus valnöt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rust-Oleum möbelfärg kritfärg Antique White burk
    Kalkfärg RUST-OLEUM Möbelfärg Antique vit 125 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 952,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinylgolv med träutseende för inomhusbruk.
    Senso
    Vinylgolv SENSO Cleveland dark 2mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 437,80 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS körsbär 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordica Classic husfärg i en hink
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica Classic akrylatfärg oxidröd 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 183,22 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörk valnöt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med Herdins hårdvaxolja med 275 ml innehåll
    Hårdvaxolja HERDINS pigmenterad ljusgrå 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1050,91 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Närbild av en matta med bladmönster
    SoleVito
    Matta SOLEVITO Romance Cutout Leaf beige 80x150cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska lackbets 300 ml
    Lackbets HERDINS syrabetston 300 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 463,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • LED-strip med strömförsörjning och anslutningsstycken
    Paulmann
    LED Stripe PAULMANN SimpLED set
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1195,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS teak
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS körsbär
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS röd
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS silvergrå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS mörk mahogney
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Äkta Betspaket
    Äkta bets HERDINS modebrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5750,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
upp