Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 19:44. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

3077 resultat
Hoppa över produktlista
  • Klippaggregat för gräsklippare
    Einhell
    Reservkniv EINHELL för gräsklippare GE-CM 18/30 Li 6855598
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Spolknapp för toalett med dubbelspolningsteknik
    Hafa
    Spolplatta HAFA Moon vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 520,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Tryckplatta för spolcistern med två knappar
    Hafa
    Spolplatta HAFA Relax krom
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 640,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tryckplatta för spolcistern med två knappar
    Hafa
    Spolplatta HAFA Relax vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 400,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trämönstrad skiva med trästruktur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Sanremo ek 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Inrett akvarium med fiskar, växter och dekoration
    Juwel Aquarium
    Akvarium JUWEL Rio 240 LED ljust trä
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 5319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Skumplatta med spår
    Finnfoam
    Cellplast XPS FINNFOAM XPS300 spontad dränskiva 50x585x2385 mm, 11,162 m²/pak
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,66 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 1179,36 kr per Paket
    Vid köp av 12 Paket:
    pris — 95,60 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 1067,04 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Inrett akvarium med fiskar, stenar och växter
    Juwel Aquarium
    Akvarium JUWEL Rio 125 LED ljust trä
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 3099,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Detaljvy av en skumplatta
    Finnfoam
    Cellplast XPS FINNFOAM XPS700 spontad 100x585x2385 mm, 5,581 m²/pak
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 400,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2232,40 kr per Paket
    Vid köp av 12 Paket:
    pris — 360,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2009,16 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Röd Ludwigia vattenväxt
    DENNERLE PLANTS
    Akvarieväxt DENNERLE PLANTS Vattenpapegojblad Red Ruby Alternanthera reineckii Red Ruby
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 56,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Dekorativt akvarium med fiskar, växter och stenar
    Juwel Aquarium
    Akvarium JUWEL RIO 240 LED svart
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 14 Recensioner.
    pris — 5319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • En burk med matt väggfärg från StyleColor Selection i nyansen Templen i Pagan.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Templen i Bagan 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk StyleColor Selection matt väggfärg i nyansen Sanddynernas Lek Game of Dunes.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Sanddynornas lek 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Selection matt väggfärg i nyansen Bambuns Kraft
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Bambuns kraft 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ifö Logo Dubbelspolningsknapp för toaletter
    IFÖ
    Spolknapp IFÖ Spira förhöjd enkelspolning krom
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund taklampa
    Designlight
    Plafond DESIGNLIGHT IP54 Roundy 18W TLE-18
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 587,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Panellackburk för inomhusbruk med en glansnivå på 40.
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 750 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hagmans Plåtprimer i 3-liters hink för metall och aluminium
    Hagmans
    Plåtprimer HAGMANS 3 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 283,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ifö Logo tryckplatta av plast för spolcistern
    IFÖ
    Spolknapp IFÖ Sign vandalsäker blankförkromad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 278,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Färgburk inomhusfärg för paneler
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 70 2,5 l
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • StyleColor Selection matt väggfärg i kulören Savannens Ljus i en färgburk med bärhandtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Savannens ljus 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Selection matt väggfärg i nyansen Arktiskristall.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Arktiskristall 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Selection väggfärg matt i nyansen Florida Keys i en hink med metallhandtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Florida Keys 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Selection matt väggfärg i nyansen City of London för inomhusbruk
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium City of London 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Selection matt väggfärg i kulören Norges Fjardar i en färgburk
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Norges fjordar 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med matt väggfärg StyleColor Selection i nyansen Bretagnes Magi med bärhandtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Bretagnes magi 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Selection matt väggfärg i nyansen Goddess of Victory i en färgburk.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Fredsgudinnan 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Selection matt väggfärg i nyansen Indisk Jasmin.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Indisk jasmin 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Matt väggfärg Style Color Selection Taj Mahal 22 i en färgburk med handtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Taj Mahal 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Style Color Selection matt väggfärg i nyansen Markens Sammetstäcke Velvet Earth i en färgburk
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Markens sammetstäcke 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med panellack för inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 70 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Style Color Selection matt väggfärg i Dschungels Stille 40 i en färgburk av metall.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Djungelns stillhet 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 18 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk panellack för inomhusbruk från Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 375 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hagmans Plåtfärg Primer 0,75 liter burk
    Hagmans
    Plåtprimer HAGMANS 0,75 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 398,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Selection matt väggfärg i kulören 33 Världens Tak Roof of the World.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Världens tak 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färg för paneler, inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 2,5 l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
upp