Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 20:44. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

3077 resultat
Hoppa över produktlista
  • Enfärgad bakgrund
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Uni matt Ash rose 45x200cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 83,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,22 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trästruktur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX vit 67,5x200cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 80,74 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Utfälld markis för utomhusbruk
    Halvkassettmarkis Vernazza 5x3m beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 10349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Mönster av en marmortapet
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Marmor Cortes blå 45x200cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 76,67 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativ platta med rost- och turkosutseende
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Metallic Oxide Steel 45x150cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 74,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 109,63 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Utfälld terrassmarkis
    Halvkassettmarkis Vernazza 4x3m beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Trästruktur
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX vit 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 83,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,22 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdshus i trä med stora glasfronter
    Palmako
    Friggebod PALMAKO Andrea 11,2m² Slide Plus brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 94132,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • NYHET
    En burk Hornbach Träfärg Plus träfärg, en väderbeständig skyddsfärg för utomhusbruk.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master Träprimer Inomhus för trä i hink
    Nordsjö
    Primer NORDSJÖ Master Wood 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 259,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kromad tvättställsblandare för badrum
    FM Mattsson
    Badkarsblandare FM MATTSSON 9000E krom mässing blank 1/2" gänga 81900000
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2170,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Duschblandare med ett handtag
    FM Mattsson
    Badkarsblandare FM MATTSSON vägghängd 9000E krom 81800000
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1581,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trägarage med en bil inuti och ett öppet fönster
    Palmako
    Garage PALMAKO Roger 19,8m² utan port
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49585,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Geberit spolplatta med två knappar
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma30 svart matt krom 7832284
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 2288,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Avstängningsventil med nyckel för utomhusbruk
    FM Mattsson
    Vattenutkastare FM MATTSSON 1/2 " mässing förkromad 42930600
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Skruvbart grindgångjärn
    JABO
    Gångjärn JABO med fästplatta svart
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 174,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Geberit logotyp manöverpanel för spolcistern
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma10 rostfritt stål borstad 7972475
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2081,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Geberit tryckplatta med två knappar
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Omega20 Round dubbelspolning matt/blank 7972637
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Geberit spolplatta för toalettspolning
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma01 tryckplatta mässing blank 7972385
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2970,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Nordsjö Tinova Transparent Exterior trälasyr i hink
    Nordsjö
    Fasadlasyr NORDSJÖ Tinova Transparent Exterior bc 2,325L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 236,13 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Drickskål i plast med klippstruktur
    Vattenfall Mini höger 68x43x9cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Eheim ytterfilter för akvarier
    EHEIM
    Akvariefilterpump EHEIM Experience 250
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 2155,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Tapet med blommönster
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Glas Damast 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ifö spolknapp för sanitetsanläggningar
    IFÖ
    Spolplatta IFÖ Sign 7926879 vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 820,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Burk med Nordsjö Tinova Traditional Primer Exterior
    Nordsjö
    Primer NORDSJÖ Tinova Traditional Primer Exterior vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 459,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 183,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med oljebets från Herdins, 275 ml
    Oljebets HERDINS 904 järnvitriol 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 687,27 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sex raka knappnålar
    Hortus
    Stängselstolpe HORTUS tentorstolpe 10mm 145cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 489,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 337,24 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dekorativ snörgardin med vit upphängningsskena
    Dörrdraperi DEGOR Dara vit 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Pärlgardin med lameller och detaljvy
    Dörrdraperi DEGOR grå 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Planteringsklätterhjälp av metall för trädgården
    VATAX
    Obelisk VATAX Tarn metall 175x27cm svart
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Geberit spolplatta för cistern
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma10 Round enkelspolning vit matt 7722523
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3044,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart flexibel murbruksbalja med handtag
    Gripline
    Flexikorg/Trädgårdskorg GRIPLINE 56L plast svart
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit spolplatta med Geberit logotyp
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma10 Square dubbelspolning svart 7722525
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2981,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Herdins lackbets, silvergrå, 275 ml
    Lackbets HERDINS aqua 600 antikvit 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Siktsskyddselement av trä för utomhusbruk
    Plus
    Soptunneskydd PLUS Plank profil 2 tunnor med trästolpar för nedgrävning svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6965,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Herdins lackbets Aqua, silvergrå, 275 ml
    Lackbets HERDINS aqua 602 mahogny 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp