Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 00:44. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

2934 resultat
Hoppa över produktlista
  • Svart taklampa med två spotlights
    FLAIR
    Takspotlight FLAIR Alrakis E14 max 28W 305mm svart matt guld
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träbänk för utomhusbruk
    Plus
    Trädgårdsbänk PLUS Country trä 177cm teakfärgad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2647,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdsbänk i trä
    Plus
    Trädgårdsbänk PLUS Country trä 177cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2647,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träbänk för trädgården eller terrassen
    Plus
    Trädgårdsbänk PLUS Nostalgi trä 177cm gråbrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2079,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdsbänk med ryggstöd av trä och metall
    Plus
    Trädgårdsbänk PLUS med ryggstöd trä/stål 176cm gråbrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3044,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metallskyddslack 3 i 1 burk
    Hornbach
    Metallskyddslack HORNBACH 3i1 glanslack 70 vit 250ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 516,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träbänk med metallram
    Plus
    Trädgårdsbänk PLUS trä/stål 176cm gråbrun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1967,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Burk möbelfärg på kritbasis, färg Powder Blue
    Kalkfärg Powder Blue 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kärcher CarpetPro RM 760 rengöringstabletter för mattor
    Kärcher Professional
    Textilrengöringsmedel KÄRCHER RM 760 Tabs,16 tabletter
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Geberit spolplatta för cistern med två knappar
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma01 krom blank matt 7972391
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 906,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Sichtskyddsstaket av trä med horisontella lameller
    Plus
    Skärmvägg PLUS Decora trä 180x95cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1671,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit trädgårdsgrindset med beslag
    Plus
    Dubbelgrind PLUS Country 300x98cm inkl. beslag vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6210,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dekorativ platta med horisontella och diagonala slitsar för dekoration och insynsskydd
    Plus
    Skärmvägg PLUS Decora snedelement trä 90x180/95cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1671,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdsgrind i trä, set med beslag
    Plus
    Dubbelgrind PLUS Skagen Lux300x120cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5015,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rund taklampa
    SG Armaturen
    Plafond SG Orion 10w 760lm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 556,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart trädgårdsgrind med beslag
    Plus
    Grind PLUS Sendai 100x80cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4235,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Två vita trädörrar med beslag för trädgårdsstängsel.
    Plus
    Dubbelgrind PLUS Osaka 200x180cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 10575,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rund taklampa
    SG Armaturen
    Plafond SG Orion 20w 1460lm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 681,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dubbel grind av trä med monteringsdetaljer
    Plus
    Dubbelgrind PLUS Linea 300x80cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6085,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fönsterlucka med lameller
    Plus
    Skärmvägg PLUS Decora trä 90x180cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1671,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart trägrind med beslag
    Plus
    Grind PLUS Country 150x98cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3305,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trästaket för avskildhet i trädgården
    Plus
    Soptunneskydd PLUS Klink profil 3 tunnor med trästolpar för nedgrävning svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 8660,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trästruktur för golvbeläggning
    d-c-fix
    Dekorplast D-C-FIX Björk 45x200cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,78 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rust-Oleum möbelfärg burk, kritfärg, bläckblå
    Kalkfärg Ink Blue 125ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 952,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med möbelfärg Lilac Wine från Rust-Oleum
    Kalkfärg Lilac Wine 125ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 952,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Insynsskydd i trä med vertikala lameller
    Plus
    Staket PLUS Sendai trä 90x180cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1610,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Insynsskydd i trä för trädgården
    Plus
    Soptunneskydd PLUS Klink profil 3 tunnor med trästolpar för nedgrävning svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 8310,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Burk möbelfärg Powder Blue från Rust-Oleum
    Kalkfärg Powder Blue 125ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 952,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trävägg med horisontella brädor
    Plus
    Profilstaket PLUS Klink 174x129cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2385,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rust-Oleum möbelfärg i burk, färg Lilac Wine
    Kalkfärg Lilac Wine 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativ trådgardin med dekorativa pärlor
    Dörrdraperi DEGOR Chios 90x210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rust-Oleum Möbelfärg, kritfärg, bläckblå
    Kalkfärg Ink Blue 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • DELTA-MS bubbelplast för väggområdet
    Fuktspärrteknik
    Fuktskyddsmatta FUKTSPÄRRTEKNIK Delta Black Line 616 g/m² 1x20 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Staket med beslagssats
    Plus
    Grind PLUS Decora 100x95cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3335,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit trädgårdsgrind med beslag
    Plus
    Grind PLUS Sendai 100x140cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4605,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart trädgårdsgrind med beslag
    Plus
    Dubbelgrind PLUS Osaka 200x180cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 10575,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp