Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-01 klockan 21:50. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Lefranc Bourgeois

221 resultat
Hoppa över produktlista
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg Noir d''Ivoire i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS ivory black 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg på tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS phthalocyanine blue 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub violet akrylfärg från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS blue purple 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS alizarine carmine 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois Gouachefärgset med pensel, 5 gånger 20 ml
    Lefranc Bourgeois
    Gouachefärger LEFRANC BOURGEOIS inkl. pensel 5x20ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg citron
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS lemon yellow 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, ljus färg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS light green 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg Noir de Mars från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS mars black 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, vit för blandningar
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS mixing white 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS medium yellow 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg, mellangrön, i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS medium green 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS primary blue 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i röd färg
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS red vermilion 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg tub primärröd
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS primary red 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg av märket Lefranc Bourgeois, nyans röd
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS bright red 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub med akrylfärg från Lefranc Bourgeois i karminrött
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS carmine red 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akrylfärgstub indisk gul från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS indian yellow 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub med blå akrylfärg från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS cerulean blue hue 80ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg kromoxidgrön
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS green oxide chromium 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS van dyck brown 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lefranc Bourgeois akrylfärg i tub
    Lefranc Bourgeois
    Akrylfärg LEFRANC BOURGEOIS cobalt blue hue 80ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 562,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akvarellfärgsset med tolv tuber om tio milliliter vardera i en förpackning från Lefranc Bourgeois
    Lefranc Bourgeois
    Akvarellfärg Set 12x10ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 115,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdshack med uppsamlingsbehållare och chassi
    STIHL
    Kompostkvarn STIHL GHE 140 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4990,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Gardena spridare för trädgårdsbevattning
    Gardena
    Vattenspridare GARDENA Aquazoom L
    Genomsnittligt betyg: 3.1 av 5 stjärnor. 22 Recensioner.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Navimow-garage för robotgräsklippare av plast för skydd mot väder och vind.
    Segway-Navimow
    Robothus SEGWAY X4 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Bosch Professional våt- och torrdammsugare med tillbehör
    Bosch Professional
    Batteridriven dammsugare BOSCH PROFESSIONAL GAS 18V-10 L utan batteri och laddare inkl. tillbehör i kartong
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 18 Recensioner.
    pris — 1895,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Oregon logotyp arbetshandskar i läder
    OREGON
    Motorsågshandske OREGON L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Grillplatta i gjutjärn
    Enders
    Plancha ENDERS L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Gardena spridare för trädgårdsbevattning
    Gardena
    Vattenspridare GARDENA Aqua L
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardena grensax med långt handtag
    Gardena
    Grensax GARDENA EasyCut L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fiskars grensax med hävstångseffekt för trädgårdsarbete
    FISKARS
    Grensax FISKARS LX98 PowerGear X™ L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fiskars lövräfsa av plast
    FISKARS
    Lövräfsa FISKARS OneClick L
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Väggfäste av metall med dekorativa utsmyckningar
    Väggfäste för ampel L
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • KinetiXx arbetshandske med handflateskydd och kardborreknäppning
    KinetiXx
    Sågskyddshandskar KinetiXx X-Saw stl. L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Arbetshandske med beläggning för bättre grepp
    for_q
    Trädgårdshandskar FOR_Q Easy stl. L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Traeger Ironwood pelletgrill med sidohylla och digital styrning
    Traeger
    TRAEGER Pelletsgrill Ironwood L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 24999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
upp