Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 22:23. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Precit Built

 
 
25 resultat
Hoppa över produktlista
  • Monteringsskumsburk med en innehållsvolym på 750 milliliter
    Precit Built
    Montageskum PRECIT 750ml
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,87 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Arbetsplattform av aluminium med steg
    Precit Built
    Stegpall PRECIT med halksäkring
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Monteringsskumsburk med applikator
    Precit Built
    Montageskum PRECIT 500ml
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 90,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU skumpistol för bearbetning av monteringsskum
    Precit Built
    Skumpistol PRECIT
    Genomsnittligt betyg: 2.9 av 5 stjärnor. 66 Recensioner.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tätningspistol för gör-det-själv-projekt
    Precit Built
    Fogpistol PRECIT
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Karmspruta för tätningsmedel och lim
    Precit Built
    Fogpistol PRECIT skelett
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Patron byggsilikon, 310 milliliter
    Precit Built
    Byggsilikon PRECIT transparent 310 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 193,23 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 160,97 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kassettpistol för tätningsmedel
    Precit Built
    Fogpistol PRECIT plast
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Byggsilikon patron 310 ml
    Precit Built
    Byggsilikon PRECIT vit 310 ml
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 193,23 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 160,97 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teleskopisk stege med flera steg
    Precit Built
    Teleskopstege PRECIT aluminium 3,2m 10 steg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akryltätningsmedel i 310 milliliters patron
    Precit Built
    Akrylfog PRECIT vit 310 ml
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 125,81 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 93,55 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Akryltätningsmedel i en 310 milliliter patron
    Precit Built
    Akrylfog PRECIT grå 310 ml
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 125,81 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 93,55 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Byggsilikon i 310 milliliter patron
    Precit Built
    Byggsilikon PRECIT grå 310 ml
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 193,23 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 160,97 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Precit fogpistol för patroner upp till maximalt 310 milliliter och påsar upp till maximalt 600 milliliter.
    Precit Built
    Fogpistol 2in1 PRECIT för patroner och förpackning 600ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teleskopisk stege av aluminium
    Precit Built
    Teleskopstege PRECIT 2,64m 8 steg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Silver teleskopisk stege
    Precit Built
    Teleskopstege PRECIT aluminium 2,3m 7 steg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • NYHET
    Rulle fogtäckningsband, självhäftande, 50 mm bred och 90 m lång
    Precit Built
    Målarremsa PRECIT självhäftande 50mmx90m
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 26 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1,32 kr per m
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Interiör av ett trädgårdsskjul i metall med vägghyllor och en person som hänger upp arbetskläder
    Precit Built
    Klädkroklist PRECIT förzinkad med 5 krokar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Hylla med förvaringsbehållare och utrustning i ett förråd
    Precit Built
    Hyllsystem PRECIT för snabbmonterad container 200x42 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Användaren hänger kabeln i en kabelhållare i ett redskapsskjul.
    Precit Built
    Slang- och kabelupphängning PRECIT för snabbmonterad container
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 719,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Detalj av ett stängt hänglås på en metallåda
    Precit Built
    Inbrottssäkring PRECIT EBS-2 för snabbmonterad container
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Redskapsbod av metall med dubbeldörr
    Precit Built
    Container PRECIT SC3000 snabbmonterad 2 x 2 m
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 21599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Metallförvaringscontainer med dörr
    Precit Built
    Container PRECIT SC3000 snabbmonterad 4 x 2 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 31999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Verktygshållare för en verktygsvägg
    Precit Built
    Redskapslist PRECIT med 5 hållare för snabbmonterad container
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Rymlig förvaringscontainer av metall med hyllor, ramp och öppen dörr
    Precit Built
    Ramp PRECIT för snabbmonterad container 1465 x 872 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
upp