Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 09:55. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Roundup

118 resultat
Hoppa över produktlista
  • Roundup ogräsmedel i 1 liters behållare
    Roundup
    Ogräsmedel ROUNDUP Speed PA 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Roundup Speed C koncentrat ogräsmedel, 1 liter
    Roundup
    Ogräsmedel ROUNDUP Speed PA koncentrat 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 579,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Roundup ogräsmedel med spruta, 2,5 liter
    Roundup
    Ogräsmedel ROUNDUP Speed PA 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle trådnät för konstruktion och trädgård
    FloraSelf
    Sorkgaller FLORASELF för pallkrage ca 2x1m, maskvidd 6,3mm förzinkat och punktsvetsat
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 27 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 77,49 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Planet Pool pH-sänkande granulat för att sänka pH-värdet i poolvatten, 5 kg
    Granulat 5kg pH-minus
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,80 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Planet Pool pH-höjande granulat 3 kg för vattenvård
    Granulat 1kg pH-höjande 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 66,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fixor pH-Plus granulat för att höja pH-värdet i poolen, 1 kg
    Fixor
    Höjer pH FIXOR granulat 1kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,00 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fixor Pool pH-Plus 2 kilogram för att höja pH-värdet i poolen
    Fixor
    Höjer pH FIXOR granulat 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,50 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • SILVERLINE Mus- och råttfälla
    Silverline
    Mus- & råttfälla SILVERLINE Vipper
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund slipduk
    Slipduk BOSCH Ø125mm medel 5-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Silverline råttfälla
    Silverline
    Musfälla SILVERLINE Hiro M1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Musfälla av trä och metall
    Silverline
    Musfälla SILVERLINE Battler M4 trä 4-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bayer Garden musfällor paket med illustration av möss
    BAYER Garden
    Musfälla BAYER GARDEN plast 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Bayer Garden musfällor av trä, två stycken
    BAYER Garden
    Musfälla BAYER GARDEN trä 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lagt laminat med träutseende
    Kronotex
    Laminatgolv KRONOTEX Aqua Amazone Harbour Oak grå ek 10mm
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 219,70 kr per Paket
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 160,55 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 208,72 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Planet Pool övervintringsmedel för poolvatten
    Planet Pool
    Poolkemi PLANET POOL Övervintringsmedel 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 89,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Planet Pool övervintringsprodukt för att förhindra alger och bakterier i poolvatten
    Planet Pool
    Poolkemi Övervintringsmedel 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fixor Spa Klareringsmedel, 700 ml
    Fixor
    SPA Klarningsmedel FIXOR 700ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 284,29 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Spa Shock Support för desinfektion och hämning av mikroorganismtillväxt
    Desinfektionsmedel SPA Shock support
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En rulle grön trådstängsel.
    Hortus
    Villastängsel HORTUS maska 10x10cm 60cmx20m grön PVC-fri
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,95 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rullad trådstängsel
    Hortus
    Villastängsel HORTUS maska 10x10cm 100cmx20m grön PVC-fri
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 24,95 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fogpistol för patroner
    RAUTNER
    Fogpistol RAUTNER skelett
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kakelvy
    Flairstone
    Utomhusklinker Granitkeramik FLAIRSTONE Garden-Sand 60 x 60 x 2 cm
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 21 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 552,78 kr per m²
    Vid köp av 60 st:
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 497,22 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Weber träpellets av al, 8 kilogram, för autentisk träugnsmak vid grillning
    Weber
    Träpellets WEBER Al 8kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 34,88 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Weber bokträpellets 8 kg säck för autentisk träugnsmak
    Weber
    Träpellets WEBER Bok 8kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 34,88 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Säck med snabbtorkande och isolerande lättbetong
    Lättbetong EPS Cement EC350 50L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 16,41 kr per kg
    Vid köp av 24 st:
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 13,47 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Golvstående toalett med djup spolning och cistern
    GUSTAVSBERG
    Toalettstol GUSTAVSBERG Estetic 8300 svart matt mjukstängning S/P-lås 7805008
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6422,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Lagda laminatgolv med trästruktur
    Kronotex
    Laminatgolv KRONOTEX Highland silver ek 10mm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 484,20 kr per Paket
    Vid köp av 42 Paket:
    pris — 228,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 411,57 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ljust laminatgolv med trästruktur
    Kronotex
    Laminatgolv KRONOTEX Aqua Amazone Elba beige ek 10mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 349,70 kr per Paket
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 228,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 297,25 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Första hjälpen-skåp i stål med lås och grönt kors
    Jokey
    Medicinskåp JOKEY låsbart vit 315x420 mm
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 12 st:
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Algomin Grönare gräsmatta gräsnäring berikad med kalk från havet, räcker till cirka 700 kvadratmeter.
    Gräsmattegödsel ALGOMIN Grönare Gräsmatta 13kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 52,23 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lagt laminat i trädesign
    Kronotex
    Laminatgolv KRONOTEX Exquisit Plus Kashmir titan ek 8mm
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 616,93 kr per Paket
    Vid köp av 42 Paket:
    pris — 194,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 524,39 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Närbild av paneler av laminatgolv
    Kronotex
    Laminatgolv KRONOTEX Aqua Amazone diskret ek 10mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 349,70 kr per Paket
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 228,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 297,25 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Närbild av en träyta med ådring
    Kaindl
    Laminatgolv KAINDL MasterFloor Ferrara Beachlin 8mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 453,98 kr per Paket
    Vid köp av 48 Paket:
    pris — 160,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 385,88 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Nordsjö Tinova Traditional Premium Träolja burk
    Nordsjö
    Ädelträolja NORDSJÖ Tinova Traditional Premium Wood Oil 1 l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • 20 ml spruta med nål
    RAUTNER
    Klisterspruta RAUTNER 2k inklusive kanyl 20ml
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp