Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-04 klockan 19:39. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Svart | Inredning & bilder

 
 
636 resultat
(987 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Silhuett av New York på natten
    Canvastavla Manhattan 60x150cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 639,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Gardinstång med ändknopp i form av ekollon
    Hasta
    Gardinstång HASTA Elin svart 16/19mm 130-240cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbel gardinstång med ringar för gardinfästning
    Gardinskena dubbel svart 200cm Ø 20mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 224,50 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Inspiration

    Bygga och måla platsbyggd skänk

    Platsbygg en skänk som är anpassad efter ditt rum och dina behov. När du bygger själv får du en möbel som kombinerar smart förvaring med ett stilrent uttryck – i exakt de mått som passar hos dig. Inspireras av kreatören ...mer

  • Porträtt av ett lejon mot mörk bakgrund
    Glastavla Lejon 50x50cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 365,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metalgalleriet anslagstavla med foton och anteckningar
    Memoboard 57x38cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg elfenbenssvart, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 331 (24) svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hängare för hyllor
    Hasta
    Takfäste HASTA metall svart 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Motsvarar 14,50 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol för flytande hyllor av metall med tre fästhål
    Hasta
    Vinkel HASTA svart 15cm 2st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Par
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativ metalllykta med handtag
    Lafiora
    Lykta LAFIORA metall 18x18x44cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Gardinstång med ändstycke
    Hasta
    Gardinstång HASTA Edith komplett set svart 25/28mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 123,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    Presentkort

    Projektet är stort, budgeten är liten? Ett HORNBACH presentkort till jul, påsk eller födelsedagen kan vara räddningen.

  • Kelloggs förvaringsburk med olika motiv
    Nostalgic-Art
    NOSTALGIC ART Burk XL Kellogg's Original Collage 4 l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • The Wall Art oljefärgsset med tolv färger i tuber
    The Wall
    Oljefärg THEWALL set 12-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 61,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 423,61 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart plastkorg med perforerat mönster.
    Nordiska Plast
    Förvaringskorg NORDISKA PLAST Rondo 1,5 l svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Inspiration

    Bygga och måla serveringvagn

    Bygg din egen serveringsvagn och ge ditt kök både funktion och stil. Med rätt material och kulör kan du skapa ett unikt projekt som verkligen sticker ut. Låt dig inspireras av @myplaceincolour och hennes kreativa idéer f ...mer

  • Rund väggklocka med gyllene ram och svart urtavla
    Väggklocka svart/guld Ø30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Fyra metallklämmor för olika användningsområden
    Trendform
    Magnet TRENDFORM Clip Graffa svart 4-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Sidenlera i set med modelleringsverktyg
    Creativ Company
    Silk Clay® CREATIV COMPANY standard färg 6x14g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg Mars Black, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 386 svart 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Väggklocka med träskiva och metallram
    Nextime
    Väggklocka Forest Small Ø 30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 525,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Lampsvart, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 337 svart 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varningsskylt med texten Varning för katten och en illustration av en katt som tittar ut genom en dörr
    Nostalgic-Art
    Magnet 6x8cm Coca-Cola Bottles
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svartvit fotografi av ett träd på en klippa under månen
    Glastavla Månträd 50x50cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 365,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Gardinstång med fäste och ändstycke
    Gardinstång Kula set svart 120-210cm Ø 16mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 165,83 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vy över ett fönster med en svart rullgardin.
    5 varianter
    Rullgardin mörkläggande svart 100x150cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • "Två runda magneter
    Trendform
    Magnet Veckodag färgglad 7-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rund matta av konstgjord päls
    SoleVito
    Stolsdyna SOLEVITO fäll syntet svart Ø 35cm
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativ plåtskylt med Gin Tonic-motiv
    Nostalgic-Art
    Plåtskylt NOSTALGIC ART Gin Tonic 15x20cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två jaguarer gosar med varandra
    Glastavla Leoparder 50x50cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 365,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart fotoram, 21 x 29,7 centimeter
    Aluminiumram svart 21x29,7cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ask med 24 oljepastellkritor
    The Wall
    Oljekritor THEWALL set 24-pack
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 36,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå plisségardin på fönstret för ljusreglering
    13 varianter
    Soluna
    Plisségardin SOLUNA svart 40x130cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 265,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Gardinring med klämma för att fästa gardiner
    DB
    Ring DB med nypa svart 25/31mm 10-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardinstång av metall
    DB
    Gardinstång DB Chicago svart 16/19mm 120-210cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallisk klädkrok för väggmontering
    Hasta
    Omtagskrok HASTA svart 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Inredning & bilder"

Populärt sortiment inom kategorin "Inredning & bilder"

upp