Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 13:06. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Vitakraft Dental 3in1 hundgodis för tandvård, 7 stycken
    Vitakraft
    Fodertillskott VITAKRAFT Dental 3in1 medium 180g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 33,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 188,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air-Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh L beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air-Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh M grön
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Plyschleksak med julmössa och halsduk
    Hundleksak Christmas Naturals Duck 20cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef torrfoder för vuxna hundar med nötkött
    Mr. Beef
    Hundmat MR. BEEF Premium Beef 4kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 26,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Blå kudde med vattentäthet
    DOGMAN
    Kylbädd DOGMAN 75x50cm blå drop
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Petwise Fästinghalsband för hund och katt
    Fästinghalsband Petwise 40cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Växtskyddspåse av tyg
    DOGMAN
    Läderdummie DOGMAN mörkbrun 35cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 104,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ozami Chicken Stick hundgodis förpackning
    Ozami
    Hundgodis OZAMI Chicken Stick 100g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 390,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundbajspåsar rulle med benmönster
    KARLIE
    Hundbajspåse KARLIE 2x20st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Blå gul livboj med rep
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES neopren livboj ca Ø17x3cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Grå sengångare gosedjur
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES sengångare Mees 40x20x9cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pedigree Dentastix för mellanstora hundar, 28 stycken
    Pedigree
    Tuggstänger PEDIGREE Dentastix Medium 4x7st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Två Karlie 30:15 tennisbollar för hundar med tassavtryck
    KARLIE
    Hundleksak KARLIE tennisboll 2st 6cm gula
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grått hundkoppel med karbinhake
    DOGMAN
    AntiSlip-koppel DOGMAN Iris grå 180cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • KONG HandiPOD hundbajspåsedispenser med integrerad ficklampa
    Kong
    Förvaringsväska KONG Handipod dispenser
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mjukdjur bläckfisk med åtta armar
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Eco Toy bläckfisk Okki 26x13x13cm beige 100% återvunnet material
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Interaktivt intelligensleksak för hundar med tassavtryck
    NINA OTTOSON
    Hundleksak NINA OTTOSON Dog twister
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mjukdjur apa
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES apa Vik 40x20x13cm brun
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 147,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pingvin gosedjur med mössa
    DOGMAN
    Hundleksak DOGMAN Chris Penguin
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 74,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vitakraft Treaties Minis hundgodis med lax
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT TreatiesMini lax Omega 3 48g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 643,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman logotyp. Hundschampo för päls och hudvård med Aloe Vera i en 250 ml flaska.
    DOGMAN
    Hundschampo DOGMAN Päls o Fjun Aloe Vera 250ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundmatskål i rostfritt stål med tassmönster
    KARLIE
    Skål Ascar med tassar 300ml mörkröd
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef torrfoder för vuxna hundar, tillverkat i Tyskland
    Mr. Beef
    Hundmat MR.BEEF Adult rind 12,5kg
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 27,12 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hund ligger på grå hundsäng
    Kerbl
    KERBI Hundbädd Lucca grå, 117x75 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Petclean hundschampo för alla raser, 240 ml
    Hundschampo Petclean Dog Shampoo 240ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 166,25 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Professional Mini Skonsam hundfoder, 3,75 kg
    Doggy
    Hundmat DOGGY professional mini skonsam 3,75kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,07 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Dogman Tuggroll för hundar med kycklingsmak i förpackning
    DOGMAN
    Tuggrulle DOGMAN kyckling 3-pack 10cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 445,54 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tuggben av torkat nötkött från Heavenly by Dogman
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Heavenly tuggben 15-17,5cm naturell
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 439,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gosedjur kanin
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES kanin Nora plysch ca 41x15x13cm brun/beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fem lädertyglar med flätade ändar och metallspännen
    Alac
    Koppel ALAC läder 0,6x180cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart spårlina för hundar med karbinhake
    KARLIE
    Spårlina KARLIE Art Sportiv vävd 15mm 10m svart
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman tuggpinnar med anka, sexpack
    DOGMAN
    Tuggpinnar DOGMAN med anka 6-pack 12cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 532,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick Low Fat hundgodis
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT BeefStick Low Fat 12g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hårborttagare för husdjur med förpackning
    Djurhårsborttagare Hair & fuzz remover 12x4,5cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Professional Kastrerad torrfoder för hundar 3,75 kilograms förpackning
    Doggy
    Hundmat DOGGY professional kastrerad 3,75kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,07 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp