Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 13:59. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Tältpinne med spiralmönster och ringögla
    KARLIE
    Förtöjningskrok KARLIE 43cm förzinkad
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Schampo för normal päls
    Vitakraft
    Hundschampo VITAKRAFT 250ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Taste of the Wild Pacific Stream hundmat med lax i sås burk
    Taste of the Wild
    Hundmat TASTE OF THE WILD Pacific Stream Salmon Cans 390g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,31 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Adult Cavalier King Charles hundfoder
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Cavalier King Charles Adult 1,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 168,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 112,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick för hundar med kalkon
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Beefsticks kalkon 12g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Groda gosedjur av manchester
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES groda Froggi Ribbed ca 30x11x8,5cm grön
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Rulle hundbajspåsar med knytband, 50 stycken, märke Dogman
    DOGMAN
    Bajspåse DOGMAN med knythantag 50-pack blå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 34,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kennel Equip Nageltrimmer för hundar i förpackning
    Klotång kraftig large
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Snack strimlor av ankbröst för hundar
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF strimlat ankbröst 90g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 443,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy torrfoder lamm och ris för hundar, 12 kilograms förpackning
    Doggy
    Hundmat DOGGY Lamm & ris för känsliga hundar 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 37,42 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Mattskål i rostfritt stål med tassavtryck och benmotiv för husdjur
    KARLIE
    Skål Ascar med tassar 500ml blå
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Orangefärgad nyckelring med karbinhake
    DOGMAN
    Blinklampa DOGMAN LED Burger blinker orange
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 41,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami borste, flexibel, för hundar och katter
    Ozami
    Djurborste OZAMI Flexing small 19,5x5,5x4,5cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nagelklippare för hundar från Kennel Equip Care
    Klotång kraftig small
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Puppy Mini hundfoder, lämpligt för valpar upp till 10 kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Puppy 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 109,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rektangulär silikonmatta med upphöjd kant och beeztees-logotyp
    KARLIE
    Skålunderlägg BEEZTEES silikon 40x30cm blå
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Orange dammkedja med klämma för dammdesign
    Alac
    Spårlina ALAC gjuten orange 6mm 15m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gul tyggiraff med bruna fläckar
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Djungel giraff Gigi plysch ca 29x14x6,5cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Beaphar DIMETHIcare Line-on för mellanstora hundar, medel mot parasiter utan insekticider
    Beaphar
    Fästingmedel BEAPHAR Flea & Tick Line On Medium Dog
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 18777,78 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle hundbajspåsar med tryck och Dogman logotyp
    DOGMAN
    Hundbajspåsar DOGMAN nedbrytningsbara grön 60-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Klotång för djur med handtag
    KARLIE
    Klotång KARLIE L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund plyschapa
    KARLIE
    Hundleksak KARLIE plysch Bonky apa 14cm brun
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mjukdjur valross med betar
    KARLIE
    Hundleksak KARLIE plysch Wally valross 14cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finevo torrfoder för vuxna, medelstora hundar, smak kyckling, 15 kilogram
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Adult Dog M kyckling 15kg
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 589,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 39,27 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Plyschanin med julmössa och halsduk
    Hundleksak Christmas Naturals Bunny 20cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mjukdjur giraff med långa armar
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Djungel giraff XL plysch ca 85x27x20cm brun/beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bollkastare med boll för hundar
    KARLIE
    Hundleksak Bollkastare KARLIE Soft Ball Launcher med skumgummiboll 32cm orange
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Kylmatta för hundar, 50x90 cm
    DOGMAN
    Kyldyna DOGMAN 40x50cm blå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • K9 Valpschampo för valpar med Aloe Vera
    Hundschampo K9 Puppy 300ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finevo hundfoder för stora, vuxna hundar från 25 kg med kyckling i 3 kg förpackning
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Adult Dog L kyckling 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 63,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Tuggering med kyckling i förpackningen
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN tuggring med kyckling 1-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 34,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 536,92 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Taste of the Wild hundfoder med vilt och baljväxter i en förpackning
    Taste of the Wild
    Hundmat TASTE OF THE WILD Pine Forest spannmålsfritt 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 175,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kameleontoffel för hundar med repliknande ben
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Djungel Kodi kameleont plysch ca 28x22x7cm grön
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin logotyp. Burk Royal Canin Mini Adult hundmat
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Adult Loaf 195g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 128,21 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skål i rostfritt stål
    KARLIE
    Matskål KARLIE rostfri 15cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fyrkantig, beige, fluffig kudde
    DOGMAN
    Hundkudde DOGMAN Shaggy beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp