Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 14:33. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Doggy Professional Extra hundpaté med kyckling i tetraförpackning
    Doggy
    Hundmat DOGGY Professional Extra 370g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,35 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sumo träningsredskap i gummi
    KARLIE
    Hundleksak KARLIE Sumo Fit Stick 50x3x3cm orange
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sumo hundleksak i gummi
    KARLIE
    Hundleksak KARLIE Sumo Play Dental 9x9x12cm orange
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami borste Flexing L för hundar och katter
    Ozami
    Djurborste OZAMI Flexing large 20,5x5,7x4,5cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Julklappsförpackning med hundillustration
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS X-mas Gift Box
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Royal Canin valpfoder, Medium, för valpar från 2–12 månader
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Medium Puppy 10x140g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 232,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 166,07 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air-Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh XXS grön
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grått och svart hundkoppel med karbinhake
    DOGMAN
    AntiSlip-koppel DOGMAN Iris grå 300cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 185,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr Beef Adult torrfoder med nötkött för hundar
    Mr. Beef
    Hundmat MR. BEEF Premium Grain Free 4kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 32,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr Beef Snack nöt öron i förpackning
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF öron nöt 5st 125g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,20 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick för hundar, gjord av över 85 procent kött
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Beefstick Hjärta 12g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Long Lasting tuggben för hundar
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Long Lasting Chews tuggben med knut 21cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Valpunderlägg 7 stycken, 60x40 cm
    DOGMAN
    Kissmatta DOGMAN Rumsren 60x40cm 7-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Tugg Dental hundgodis, 7 stycken
    DOGMAN
    Hundtugg DOGMAN Tugg Dental med kyckling 7-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 26,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart hundhalsband med metallspänne
    KARLIE
    Hundhalsband KARLIE Art Sportiv Mix & Match XL 40mm 55-75cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mjukdjurshund med hängande öron
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Hund Vajen plysch ca 43x15x11cm brun/beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman tandvårdsset för hundar med tandkräm och fyra borsthuvuden
    DOGMAN
    Munvårdset DOGMAN Tandren Biff 100g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå koala som värmekudde
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Grumpy Koala plysch ca 30,5x11,5x8,5cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grått ledrep av flätat material med karbinhake
    KARLIE
    Spårlina KARLIE flätad 6mm 10m grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Medium Adult hundmat, 10-pack
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Medium Adult 10x140g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 206,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 147,14 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Digestive Care Medium hundfoderförpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Digestive Care Medium Adult 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 96,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mjukdjursåsna med julmössa och halsduk
    Hundleksak Christmas Naturals Donkey
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rött Karlie hundkoppel med karbinhake
    KARLIE
    Hundkoppel KARLIE Art Sportiv Premium 1,8m röd
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Bug Snack hundgodis blåbär
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Bug Snack blåbär
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Matskål i rostfritt stål med tassavtryck och benmotiv
    KARLIE
    Skål Ascar med tassar 500ml svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 41,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hopfällbar hundskål med karbinhake
    DOGMAN
    Resematskål DOGMAN Soft grå 1000ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mattskål i rostfritt stål med tassavtryck och benmotiv för husdjur
    KARLIE
    Skål Ascar med tassar 800ml blå
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Djurvårdshandske med piggar
    Hundvårdshandske AC Grooming Glove
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hund ligger på en filt med stjärnmönster
    Kerbl
    KERBI Hundfilt Stella 140x100cm grå
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mr Beef Senior hundfoder med kyckling, glutenfritt
    Mr. Beef
    Hundmat MR. BEEF Premium Senior 4kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 29,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundborste med trådborstar för pälsvård
    KARLIE
    Karda KARLIE hund S svart/röd
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Tuggnut för hundar i förpackning
    DOGMAN
    Tuggknut DOGMAN kyckling 6-pack 6cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 475,24 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Matbar med två keramiska skålar för husdjur
    KARLIE
    Matskålsbricka KARLIE 2x200ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman hundbajspåsar, extra tjocka, 30 stycken
    DOGMAN
    Bajspåse DOGMAN 30-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,20 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dirty Dog rengöringsset med mikrofiberhandduk och skötselvante för hundar
    Hundhandduk Dirty Dog Cleaning Crew grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Röd hundtröja med renmotiv
    6 varianter
    DOGMAN
    Jultröja DOGMAN ren 20cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp